Каква марка адаптирано мляко да изберем

  • 20 636
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте момичета !

Всички се надяваме да имаме кърма и да можем да кърмим възможно най-дълго бебчетата си, но все пак за да съм горе долу подготвена, че в един момент може да се наложи и да дохранвам бих искала да ви попитам каква марка адаптирано мляко бихте ми препоръчали. Спомням си, че дъщеричката ми почнах да я дохранвам с Фризолак, но не и се отрази добре, като лекарката ни каза, че на много бебчета не им се отразявало добре това мляко и после минахме на Милумил, който беше добре. Наскоро четох обаче, че Милумила бил за злояди деца или нещо такова, а ние всъщност не сме имали никакви подобни проблеми. Та, към днешна дата искам предварително да се ориентирам към някаква марка мляко, за да съм подготвена.
Благодаря ви предварително.
 

# 1
  • Мнения: 27 524
Аптамил, Лактана Био, розов Хип.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 477
Милумил  Peaceнезнам дали е за злояди дечица ,но на малкия действа много добре  Peace

# 3
  • Мнения: 147
Предпочетох розов Хипп, заради пробиотиците Peace

# 4
  • Мнения: 161
Спрях се на Лактана Био, след многото неща, които прочетох тук във форума. Педиатърката подкрепи избора ми, а най-вече и бебчо.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
Ако сега трябва да избирам, бих се спряла на Лактана био. Ако по някаква причина не понесе на бебето-на розовия ХИПП Пробиотик.
Това са двете млека са с пробиотици на нашия пазар.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 693
Милумил или Аптамил!

# 7
  • Мнения: 22 343
Според мен трябва да се съобразиш основно с детето, на някой деца не им се отразяват "добрите" марки млека, на други обратното.
Ние първоначално бяхме на Нан, сега сме на Аптамил, защото спряха НАН AR от производство. И от двете съм доволна.

# 8
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Смесвам розов Хип (пробиотик) с Хип Био (синьо зелен) 1 към 2. Бебка ги обожава.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 512
Пожелавам ти да имаш  достатъчно като количество и време  кърма така че да не използваш АМ.

# 10
  • Мнения: 4 335
И аз 4етох преди да родя кое АМ е "добро",взех Милумил.Изписват ни,давам Милумил,а той реве и неще да яде ShockedОбаждам се в АГ-то кьдето раждах да питам там какво са давали,казаха ми НАН и така до сега яде само това.Пробвах да го сменя и8 с Аптамил,но и него не го яде.

# 11
  • Мнения: X
Нещата са много индивидуални. За едни е добро едно мляко,  за други друго. При мен се получи така, че и при двете ми деца, смятаните за най-добри млека на пазара, докараха много големи проблеми.
От раждането давам на малката  розов ХИП и се понася добре. Пила е Фризолак в болницата, и той се понасяше, но за твърде краткото време, за което го е пила, не мога да правя генерални изводи. Опитах на два пъти с Лактана - резултата беше колики, спазми, рев.
Иначе най-доброто на пазара са Лактана био и ХИП, розовата серия. Двете млека са с пробиотици.

# 12
Ако сега трябва да избирам, бих се спряла на Лактана био. Ако по някаква причина не понесе на бебето-на розовия ХИПП Пробиотик.
Това са двете млека са с пробиотици на нашия пазар

CELIA DEVLOP също е с пробиотик .Има го и в трите възрасти (1,2,3)

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аптамил

# 14
  • София
  • Мнения: 553
Благодаря момичета !

Общи условия

Активация на акаунт