Плажни забивки

  • 3 689
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Общувате ли лесно с човека от близкия шезлонг или хавлия?Склонни ли сте да поемете и доразвиете фразата:днес времето е прекрасно,нали?Минавате ли лесно на "ти"?Докато децата-вашето и чуждото дълбаят пясъка,гукате ли си мило с придружителят на другото дете?А с барманите и сервитьорите,тези симпатични хора?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 841
Не, аз съм темерут.
Ако ме питат нещо отговарям, ама чак да задълбая в разговор -тц.

# 2
  • Мнения: 4 916
Със съседите по шезлонг поддържам разговори, но изцяло повърхностни - често ли идвате тук, а миналата година помните ли, сега май е по-хубаво, поддържат го добре, откъде сте, как сте... Такива неща.

# 3
  • Мнения: 516
Не съм темерут. По- скоро хладно любезна. На плажа обикновено флиртувам с книгата си. Дори нещо повече - отдавам и се напълно.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Според настроението. Обикновено съм общителна, но на плажа ставам ленива, така че обикновено ми се ще да дремя и кротко да поблизвам сладолед, вместо да дърдоря с комшията по чадър.
С бармани и сервитьори пък никога не ми е хрумвало да си говоря. Те работят хората, какво да ги занимавам Rolling Eyes

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обикновено общувам с децата. Ако подвикванията "Излез от водата!" могат да се нарекат общуване. То си е монолог в кресчендо.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Между "плажна забивка" и дружелюбно чуруликане има разлика. Кое от двете имаш предвид с темата си?

# 7
  • Мнения: X
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Зависи понякога си говорим много , но понякога не си размняме и дума.Зависи от хората , даже имаме и приятели и то добри , от такъв разговор на плажа!

# 9
  • Мнения: 2 448
На плаж с детето за никакви "забивки" не може да става дума.
Ако е за разговори със съседи по хавлия, да, лесно контактувам. Бързо минавам на "ти", но това е само за плажното време. Не мога да кажа, че такива запознанства се пренасят и по далеч, да поддържам връзка с хора, които съм срещнала на плажа.

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
дете нямам.
на "забивките" забивам едно твърдо "не ме занимавайте, моля". въобще не ме интересува кой от къде, защо и как Whistling

# 11
  • Мнения: 3 268
Обичам забивките,но точно плажните не са ми любими.Силното слънце,жегата и потните лъскави тела по плажа не ме предразполагат към романтика.На мен ми дай приглушена светлина,мирис на тютюн и парфюм,чаша с ледени кубчета и силно питие.....Там съм във вихъра си. Wink А и няма деца наоколо,което е много важно за една забивка.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не.

На мен ми дай приглушена светлина,мирис на тютюн и парфюм,чаша с ледени кубчета и силно питие.....Там съм във вихъра си. Wink А и няма деца наоколо,което е много важно за една забивка.
О, това е друго Peace

# 13
  • Мнения: X
Хаа,сега се сетих как една колежка останала на плажа с децата докато мъжът й ловял риба. През това време чадърът им хвръква и услужлив нудист се притичва на помощ като го забива отново. След време се връща мъжът и жената му разказва как учтивият господин,веещ прелести отсреща, им е помогнал да се справят с тази толкова критична ситуация. Мъжът казва:"Ама той,таковата, гол ли беше докато ви помагаше?" #Crazy а тя:" Ами ти какво искаш,специално за случая да си обуе банския ли? "

# 14
  • Мнения: 502
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт