Помощ-квартира

  • 700
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 609
 Cry
Здравейте..
от 2 години влизам в този форум,и си чета,но не вярвах,че ще ми се наложи да пиша нещо.Обръщам се с молба към всички от София,които могат да ми помогнат с малко информация.Аз съм редовна студентка,сега ще бъда трети курс ,и работя.Затова ми се налага да остана тук и през лятото.Наи-неочаквано,преди няколко дни ни съобщиха,че започва ремонт на блока ни,в Ст.град,и всички трябва да се изнесем.Сигурно разбирате колко невъзможно е ,за около седмица да намерим прилична квартира.От няколко дни търся навсякъде,но цените са просто убийствени.Моля ви,ако някой от вас има познати,които дават апартамент под наем,за 2 или 3 момичета,сериозни,работещи,на нормална цена,да ми пише тук или на лични.Наистина вече се отчайвам.Благодаря ви предварително!
 Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 172
А дали няма възможност в някой блок в Ст.град да питате за лятото ако има свободни места?

# 2
  • Мнения: 3 609
Опитахме се..първо в блоковете на нашия университет,после и по другите.За съжаление всичко е малко "наши-ваши" и просто няма как да стане.. #Cussing out

# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
Здрасти, представям си каква е гадост това да те изгонят от днес за утре, но миналта година когато гониха колегите ми от общежитието по същатат причина им осигуриха стаи в други общежития на вуза. Предлагам да идете още веднъж да попитате любезно във вашия сектор за общежитията дали пък няма да е редно да ви наместят щом ви гонят. Има и общежития на хотелски принцип за по 7-10 лв на вечер може да ги ползвате няколко вечери,ако не успеете да намерите така бързо квартира.
Незная какво за теб е квартира на нормална цена. Искрено ти съчувствам, защото квартира се намира трудно, ще се натресеш на едни агенции, те ще ти искат пък едни комисионни... най-добре бързо намирайте по едно гадже от друг вуз и се местете при него:}

Общи условия

Активация на акаунт