разстройство и повръщане в ранна бременност

  • 20 772
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Здравеите, извинявам се за малко "гадната тема", ама от ранна сутрин имам зверско растройство и повръщам- възможно ли е да е от нещо,което вчера съм яла и не ми е понесло (разстройството почна още снощи), аз съм 7 г.с. и до сега не ми се е гадело от храна, ама и не ям кой знае какво понеже за някои храни само като си помисля и ми прилошава.
НЕ е истинака, понеже нямам никакви др симптоми.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Миличка, сега има такава епидемия. За ден-два ще ти мине.Питай лекарката си дали можеш да пиеш Смекта. Аз от едно пакетче се оправих.

# 2
  • Мнения: 3 929
Изчакай да видиш, как ще си днес, и ако продължи, потърси мнението на личната си лекарка. Мен по-скоро ме притеснява разтройството ти, отколкото повръщането. Поне аз много повръщах до 3-я месец, но чак и разтройство. Остани на диета, яж само сухар със сирене - помага и при повръщане, и при разтройство.

# 3
  • Мнения: 4 070
zuki , аз имам разстройство от както съм бременна, вече 2-ра седмица си имам нон стоп.На мен и по принцип метаболизма ми е на ниво, а сега съвсем-говорила съм и съм чела и др момичета имат разстр.- поне до 3 месец
ПуканкаZ , все пак мисля, че не е епидемия-аз почти не излизам от дома, няма къде да съм лепнала май. А и след последното повръщане ми е супер вече. Май се чувствам, както след препиване, когато има някакъв дразнител в организма ти и като се изчисти ти олеква.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Е, ако разстройството е умерено, не е епидемия разбира се. Ако е такава, нали знаете, ходи се над 5 пъти до тоалета и има момент с изхождане на водичка. Grinning

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано нещата скоро се оправят Hug

# 6
  • Мнения: 99
Ох,такова нещо съм нямала в началото на бременността. Rolling EyesОпастността от обезводняване е голяма,особено когато разстройство и повръщане вървят ръка за ръка.Въобще не е за отлагане работата.Консултирай се с лекаря си!Скорошно оправяне,защото със сигурност в тия жеги подобни състояния са нетърпими Cry

# 7
  • Мнения: 864
Консултирай се с лекарката  ти за разтройството!!!Не рискувай и не отлагай!
Нормално е да повръщаш,но и разтройството......
Лека бременност и бързо оправяне  Hug

# 8
  • Мнения: 4 070
Разстр. било нормално за начална бременност за някои жени, моето само днес е по-тежко, но се изчиствам вече и почти няма нищо към този час- аз по принцип рядко повръщам и когато има проблем го изкарвам оостака, но има случаи като този и проблема е по-голям и ми се случват и 2-те едновременно.

# 9
  • Мнения: 3 929
zuki , аз имам разстройство от както съм бременна, вече 2-ра седмица си имам нон стоп.На мен и по принцип метаболизма ми е на ниво, а сега съвсем-говорила съм и съм чела и др момичета имат разстр.- поне до 3 месец
ПуканкаZ , все пак мисля, че не е епидемия-аз почти не излизам от дома, няма къде да съм лепнала май. А и след последното повръщане ми е супер вече. Май се чувствам, както след препиване, когато има някакъв дразнител в организма ти и като се изчисти ти олеква.
Ами, щом разтройството те съпътства от самото начало, то тогава какво точно те притеснява? Аз също имах разтройство, ама не от онова обезводняващото, а в по-лека форма. Как да ти кажа - от разтройство до разтройство има разлика.
Знаеш ли, когато бях бременна, ако нещо ме безпокоеше, то значи, че е бло извън нормалното състояние на организма ми. Така предполагам, че и ти можеш да усетиш, ако има нещо обезпокоително.

# 10
  • Мнения: 1 919
неща да се сещам..бях така до 3 месец, после всичко се оправи...до 3 месец се наливах с вода за да не се обезводня.дано при теб вече всичко е наред.

# 11
  • Мнения: 4 070
Момичета за сега всичко е ок, минаха вече близо 2 часа от последния проблем , мисля, че се изчистих вече понеже сега се чувствам много добре, дори ядох и пих вода и за сега няма нищо. Както ви казах май все пак е от храна , е поне вече знам за още нещо, което не трябва да ям  Cry
zuki , все забравям да ти кажа, че тоя Боно ми пълни душата Laughing
Благодаря на всички за съчувствието и затова, че сте толкова мили  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт