Бихте ли ми свършили услуга срещу заплащане (за София)?

  • 2 074
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,
Имам нужда от една видеокасета от предаването Огледала.
Запис на предаването от 25 Юни, 2005 г.
Участвах за кратко там, но не можах да се гледам. После се обадих и се уговорихме когато имам път към София да я взема от офиса. Отидох, но нищо не направиха, секретарката, приела обаждането напуснала и пр.
Направи ми впечатление, че имат касети от преди 5-6 години чакащи да бъдат взети - мисълта ми е, че не ги изхвърлят. А и винаги могат да направят нов запис (така ми казаха).
Сега вече съм в чужбина и я бях отписала макар че много искам да я имам, не ми е удобно да разкарвам роднини от друг град за това.
Видях в съседния подфорум тема озаглавена Огледала и така ми хрумна идеята да помоля някоя от вас:))
Може ли някой да отиде в Офиса на Огледала (като им се обади предварително за да стане като с мен) - може би още е на Сан Стефано 23А.
Телефон предполагам също може да се издири от Услуги.
След това да я пусне в къщи и да види същата ли е (по-нататък ще обясня подробност ако има желаещи). Ако е тя да я изпрати примерно по влака на посочен от мен адрес в БГ.

Плащам 100 лв за услугата. Може да искат 15 лв. за видеокасетата и отделно парите за колета ще платя (не ги включвам в 100-те лева).

# 1
  • София
  • Мнения: 5 247
Бих те посъветвала да ти изпратят колетчето по някоя куриерска фирма, не по влак и автобус, защото ще трябва да се разкарваш да го вземеш, а така ще ти го донесат до вкъщи/офиса Wink не знам, но си мисля, че има куриерски фирми, който извършват тази услуга за клиентите си. Мисля, че може да се посъветваш с тях.  newsm10 А иначе може някой да те завлече с 100лв, които предполагам ще иска в аванс  - Успех Hug

# 2
  • Мнения: 1 491
А защо директно не се свържеш с офиса и не помолиш да ти я изпратят по куриер за твоя сметка? Притеснява те, да не объркат касетата с предаването и да ти пратят друг запис ли? Ако е така би могла да им кажеш, че ако объркат нещо ще им я върнеш вече за тяхна сметка  Mr. Green

# 3
Предвид че веднъж вече ходих и се оказаха несериозни нямам доверие че от раз ще дадат правилната касета. Затова искам някой да я погледне преди да ми я прати.
Даже и с куриер да е няма проблем, не се бях сетила.

# 4
  • Мнения: 19 340
Виж дали на сайта им http://web.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi няма запис от въпросното предаване.

# 5
# 6
  • Мнения: 4 275

Наистина ли има хора, които с лека ръка биха взели толкова много пари за една такава услуга??? Shocked
Наистина провери линка, който ти е дала eli6 ... дано намериш там запис от предаването  Peace

# 7
Ама моля ти се, не говори така. Аз съм съвсем сериозна и много искам касетата!
Приеми, че аз живея в чужбина, за мен не са толкова много пари. За колко пари мислиш, че мога да разкарвам някой от къщата му до офиса и после да праща? Та това може да са 1-2 работни дни.

# 8

Наистина ли има хора, които с лека ръка биха взели толкова много пари за една такава услуга??? Shocked
Наистина провери линка, който ти е дала eli6 ... дано намериш там запис от предаването  Peace

миличка повярвай ми взимал съм далеч повече за далеч по-малка "услуга" дали услуга или не това е работа, а щом мацката е готова да заплати, за дадена услуга и това заплащане ме устройва, защо да не и свърша тази "услуга" и после и двамата да сме доволни ?

# 9

Наистина ли има хора, които с лека ръка биха взели толкова много пари за една такава услуга??? Shocked
Наистина провери линка, който ти е дала eli6 ... дано намериш там запис от предаването  Peace

миличка повярвай ми взимал съм далеч повече за далеч по-малка "услуга" дали услуга или не това е работа, а щом мацката е готова да заплати, за дадена услуга и това заплащане ме устройва, защо да не и свърша тази "услуга" и после и двамата да сме доволни ?

Ваша си работа! Просто се надявах, че ще се намери някой, който редовно минава през този адрес и би свърил услугата дори за без пари .... Малко ... как да кажа ... грозно ми се стори да се вземе записа, само заради заплащането... Явно останаха малко хора, които биха свършили безвъзмездно услуга!

# 10

Наистина ли има хора, които с лека ръка биха взели толкова много пари за една такава услуга??? Shocked
Наистина провери линка, който ти е дала eli6 ... дано намериш там запис от предаването  Peace

миличка повярвай ми взимал съм далеч повече за далеч по-малка "услуга" дали услуга или не това е работа, а щом мацката е готова да заплати, за дадена услуга и това заплащане ме устройва, защо да не и свърша тази "услуга" и после и двамата да сме доволни ?

Ваша си работа! Просто се надявах, че ще се намери някой, който редовно минава през този адрес и би свърил услугата дори за без пари .... Малко ... как да кажа ... грозно ми се стори да се вземе записа, само заради заплащането... Явно останаха малко хора, които биха свършили безвъзмездно услуга!
Ти що не минеш да я свършиш  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 309
Цялата работа ми прилича на пързалка,но ако не е така-аз съм от София и мога да помогна,ако искаш-пиши ми на лични. Peace

Общи условия

Активация на акаунт