i az vidyh dvete 4erti4ki

  • 1 850
  • 16
  •   1
Отговори
Zdraveite momi4eta,
ot dulgo vreme 4eta forumite tuk, no za parvi put pi6a. V4era si napravih dva testa i dvata byha polojitelni, no po princip deny v koito trybva da mi doide tsikula e subota, i neznam dali trybva da vyrvam na tezi testove. Mnogo mi se iska dasa verni.
Ako naistina sum bremenna, neznam kakvo se pravi ot tuk natatuk, koga se otiva na lekar?
Blagodary vi predvaritelno

# 1
  • София
  • Мнения: 232
Първо тихички поздравления за  EFP. Положителния тест си е положителен! Все пак си изчакай няколкодневно (нека някой от форума помогне колко дневно...) закъснение и тогава на лекар. Ако нямаш някакви оплаквания разбира се.
Пожелавам ти прекрасни девет месеца!  Hug

# 2
Blagodary ti maya777,
ot dva dena imam mnogo leko kafenikavo zacapvane, pro4etoh mn statii za toav navsykude pi6e, 4e e normalno, no vse pak az se pritesnyvam malko.

# 3
  • София
  • Мнения: 232
В такъв случай може да се посъветваш с лекар. От момичетата тук знам, че това може да се дължи на прогестеронов дефицит. Но това са неща, които трябва да се наблюдават от лекар.  Hug

# 4
  • Мнения: 618
Миличка и аз ти казвам едно тихичко честито-двете чертички са си две чертички  Praynig Hug Стискам палци и след 2 дни като си направиш пак теста да ти покаже едни още по- ярки две черти  Hug Hug Hug При някои жени наистина има такова зацапване, което по- късно изчезва, а при други се регурила с медикаменти  Peace Но това може само доктор да прецени  Peace От сърце ти пожелавам най- голямото щастие и скоро чичо доктор да те зарадва с май- прекрасната новина  Hug Praynig Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 243
Честито   bouquet отиди на лекар  Peace

# 6
  • Мнения: 3 092
Честито и от мен !
За да нямаш повече притеснения се обади на доктора за това зацапване , а и за да си запишеш след може би още 2 седмици час , за да видите сърчицето бебето на монитора!
Лека и прекрасна бременност !

# 7
  • Мнения: 1 699
И от мен имаш тихичко честито,но не пропускай прегледа тези дни.Според мен нормално кървене при наличието на две чертички няма.Говоря от моя горчив опит.
Късмет и дано всичко е ок   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 674
Дано всичко е ОК.Прекрасни 9 месеца ти желая! Peace

# 9
  • Мнения: 5 591
Честито и от мен.Отиди на лекар.Лека  бременност.  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 085
Другите могат да си шепнат там честито но аз ще ти го изкрещя.ЧЕСТИТОООООО!  bouquet
Дано скоро потвърдиш , но наистина 2 чертички са си 2 чертички.Лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 11
  • Мнения: 2 825
Честито   bouquet
Лека и безпроблемна бременност.
Почвай да пиеш фолиева киселина и след две седмици на доктор.

# 12
  • Мнения: 1 085
Фолиевата киселина наистина е много важна. Peace

# 13
  • Мнения: 93
Отиди на лекър още утре.Това кафеникаво зацапване мен лично би ме притеснило,понеже имам лош спомен от преди 7 месеца.Все пак не искам да те плаша,но няма да бързам и да ти честитя.Стискам палци и силно се Praynig всичко да е ок.Пиши след като отидеш на лекър Hug

# 14
  • Мнения: 47
Честити две чертички и от мен,желая ти безпроблемна бременност  newsm17 .Фолиевата киселина е задължителна,така че почвай да я пиеш.

Общи условия

Активация на акаунт