Ovo je PR

  • 2 511
  • 48
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786

# 1
  • Мнения: 663
Еми, евала...какво повече да кажа.

# 2
# 3
  • Мнения: 2 132
Ами аз четох преди няколко дни, че е кърмила бебето само 1 месец newsm78

# 4
  • Мнения: 398
Да , но в едно списание беше споделила ,че е кърмила само първия месец.

# 5
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 smile3501
А до кога ли? И аз бях чела, че само месец е кърмила.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Месец - месец, пак е нещо. Фолкът е новата куклтура на подрастващите, ако наистина е кърмила в ефир, пак си е реклама Simple Smile

# 7
  • Мнения: 663
Няма  значение колко е кърмила,  останалото Бу го е казала.

# 8
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Тези хора докъде биха стигнали, за да могат да се рекламират?

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ами така де, няма само Кристина Агилера да демонстрира кърмачески цици. Заканила се е да кърми поне 2 години, за да не харчи пари за силикон. Peace

# 10
  • Мнения: 3 718
А дали аз сега като и без това си кърмя година и осем месеца където сваря, да не взема да стана една фолк звезда, та поне малко кинти да изкарам  Mr. Green Поне да има обществена полза от тия цици.

# 11
  • Мнения: 14 472
Ами така де, няма само Кристина Агилера да демонстрира кърмачески цици. Заканила се е да кърми поне 2 години, за да не харчи пари за силикон. Peace

миличката....не е добре финансово явно Mr. Green

# 12
  • Мнения: 502
   Щом е майка,ще кърми,няма как! Laughing

# 13
  • България
  • Мнения: 3 617
момичета, аз случайно попаднах  на предаването тази вечер и Емилия хранеше малкия с шише, пък може и кърма да е било  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 132
момичета, аз случайно попаднах  на предаването тази вечер и Емилия хранеше малкия с шише, пък може и кърма да е било  newsm78
И аз не видях да кърми в ефир. Но каза , че кърмила само 1 месец защото бебето било много лакомо и не му стигала кърмата. От тогава са на АМ.

Общи условия

Активация на акаунт