В джобчето ми дрънкат семки и бонбонки...

  • 2 602
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 461


Доста интересни нещица намирам  по джобчетата на децата преди да ги пъхна в пералнята. Mr. Green
Днес преглеждам панталонките на Тошко и какво става вътре : бонбонки,разни дребни играчки и бележчица Laughing ,разбира се майчиното любопитство е безгранично Wink отварям я и гледам , нарисувана къщичка от моя синковец и около нея хаотично написани първите буквички от имената ни.
Обля ме една топла вълна ...как да го обясня  Thinking абе вече и той си води лични бележки  smile3523 личи си ,че започва да пораства Wink

Вие намирате ли интересни нещица Flutter ?

# 1
  • Мнения: 4 841
Засега освен камъчета и пръчици друго не съм откривала. Синът ми харесва нестандартни камъчета и пръчки със странна форма, има си колекция от сигурно 2-3 килограма вече. Където и да ходим, все си намира нещо за "колекцията"  Crazy Да не говорим, че понякога ми ги дава в моята раница, и в един момент се оказах горд преносител на няколко "съкровища"  Crazy

# 2
  • Мнения: 6 461
Засега освен камъчета и пръчици друго не съм откривала. Синът ми харесва нестандартни камъчета и пръчки със странна форма, има си колекция от сигурно 2-3 килограма вече. Където и да ходим, все си намира нещо за "колекцията"  Crazy Да не говорим, че понякога ми ги дава в моята раница, и в един момент се оказах горд преносител на няколко "съкровища"  Crazy
А камъчета ,най- редовно пренасям с дамската си чанта. Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 39 717
Задължително трябва да проверявам джобовете на Дияна, защото бих си задръстила пералнята. Но интересни "нещича" не съм намирала. Тривиални - камъчета (интересни според нея), копчета, ципове и т.н. Понякога и цветенца.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Мойта голямата щерка се вълнува от русалките .Някакво филмче дето годават по Джетикс.И неперекъснато се прави на русалка.Вървим по улицата а тя все едно плува с другите русалки и все нещо си говори.Дори баща и се притеснява че нещо не била наред

# 5
  • Мнения: 4 784
Все още нищо. Не се е досетил явно, че може да си съхранява там разни нещица.
Но за сметка на това, редовно преджобва нашите, търсейки интересни неща.

# 6
  • Мнения: 6 461
Все още нищо. Не се е досетил явно, че може да си съхранява там разни нещица.
Но за сметка на това, редовно преджобва нашите, търсейки интересни неща.
Предполагам,че вие имате доста интересни работи из джобовете...та то за това детето рови  Joy

# 7
  • Мнения: 4 784
Предполагам,че вие имате доста интересни работи из джобовете...та то за това детето рови  Joy

Оооо, дааа, права си, особено за него са супер интересни - моб.телефони, стотинки, ключове... Grinning

Доста интересни нещица намирам по джобчетата на децата преди да ги пъхна в пералнята. Mr. Green
Вие намирате ли интересни нещица Flutter ?

А за пералнята да не ти казвам. Нашия дребчо, мине замине покрай пералнята и все нещо пъха в нея. От известно време почнах да проверявам преди да я пусна, но преди това, не очаквайки, че там ще има предмети не по предназначение, не съм правила проверка. Та пускам пералнята и гледам измежду дрехите тропа един черпак. Доста такива щуротии съм намирала, но последния път беше ужасТ - въртят се дрехите и гледам аз, едно парче кренвирш измежду тях  Embarassed.
Сори за спама...

# 8
  • София
  • Мнения: 39 717
Дияна е голяма, но редовно си прибира камъчета у дома. Били хубави, кръглички Simple Smile Или пък са подарък от приятелка Simple Smile
Преди като имахме аквариум излизаше с номера "за рибките са"  Joy
На 2годишна възраст пък беше напълнила апартамента с кестени. До скоро намирах запаси Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 467
Камъни. Болтове, гайки, шайбички. Цветя. Хартийки разни. Дребни играчки. Монети.

Проверявам редовно вече, че веднъж съм изпрала блузка с цвете  и се оцвети джобчето и от вън чак Sad

# 10
  • Мнения: 7 201
Все още нищо. Не се е досетил явно, че може да си съхранява там разни нещица.
И сина ми нищо,въпреки че е голям.А и ми е голям чистник и може и заради това да е. Flutter

# 11
  • Мнения: 9 814
Намирам шноли, ластици за коса, листа....

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Балони. Вече не знам колко балона съм изпрала. Малката много ги обича и като ходи в магазина ни, винаги се запасява.

# 13
  • Монтана
  • Мнения: 220
Намирала съм стотинки,хартийки някакви,карти за игра,гумички,дъвки.  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 799
Здравец. Но не прибрам от детето, а от бабите му - сложи ли му в джобчетата. Все още повечето панталони са с жълти петна на джобовете  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт