Как беше първия ви цикъл след раждането?

  • 1 188
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Здравейте мами,
този месец ми дойде 3 пъти,дали е нормално като за първи път след раждането?
При вас как беше първия път?
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 46 437
Не е нормално, иди на лекар!

# 2
  • Мнения: 1 102
На мен ми беше съвсем както винаги, и аз мисля че не е нормално 3 пъти за един месец.

# 3
  • Мнения: 487
Аз не кърмя от три месеца и все още не ми идва.Вчера ходих на лекар и нито съм бременна,нито имам кисти!Извинявам се,че го пиша в тази тема,но ще полудея,ако не го споделя.Моля Ви,ако някой има идея(или му се е случвало)дайте съвет!

# 4
  • Мнения: 8 769
При мен беше съвсем нормално, затова може да се консултираш с лекар...чак пък три пъти...да не би да са били лохии все още, ама с прекъсване (ако изобщо има такова чудо Rolling Eyes)...

# 5
  • Мнения: 46 437
При мен беше съвсем нормално, затова може да се консултираш с лекар...чак пък три пъти...да не би да са били лохии все още, ама с прекъсване (ако изобщо има такова чудо Rolling Eyes)...

И на мен това ми мина през главата, но са минали 9 месеца от раждането, едва ли чак до сега  newsm78

Последна редакция: ср, 15 юни 2005, 22:17 от Никол

# 6
  • Мнения: X
При мен беше направо отнасящо...като потоп, но с нормалната продължителност, а и по принцип си ми идва с кофите  Banghead Консултирай се....чак три пъти  newsm78

# 7
  • Мнения: 781
Аз не кърмя от три месеца и все още не ми идва.Вчера ходих на лекар и нито съм бременна,нито имам кисти!Извинявам се,че го пиша в тази тема,но ще полудея,ако не го споделя.Моля Ви,ако някой има идея(или му се е случвало)дайте съвет!
И аз съм под подобно напрежение и ще се радвам ако някоя "препатила" мама сподели Rolling Eyes

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Спрях си кърмата с хапчета в края на четвъртия месец и след около месец ми дойде. Втория път ми беше след точно 28 дни. Дали ще е така и занапред ще видим.

# 9
  • Мнения: 3 611
Не ми се струва нормално.
Задължително иди на доктор.
На мен ми дойде месец след като спрях да кърмя, и си беше абсолютно "както винаги е било".

# 10
  • Мнения: 229
Ами аз бях на контролен преглед преди месец и половина и нищо ми нямаше.Ама като гледам мненията ви,пак ще се ходи  ooooh!.

# 11
  • Мнения: 8 769
При мен беше съвсем нормално, затова може да се консултираш с лекар...чак пък три пъти...да не би да са били лохии все още, ама с прекъсване (ако изобщо има такова чудо Rolling Eyes)...

И на мен това ми мина през главата, но са минали 9 месеца от раждането, едва ли чак до сега  newsm78
Ами кой да види лентичката, кой Embarassed Embarassed Embarassed Grinning

# 12
  • Мнения: 229
Аз не кърмя от три месеца и все още не ми идва.Вчера ходих на лекар и нито съм бременна,нито имам кисти!Извинявам се,че го пиша в тази тема,но ще полудея,ако не го споделя.Моля Ви,ако някой има идея(или му се е случвало)дайте съвет!

На зълва ми и бяха казали ,че ако не и дойде като спре да кърми трябва да пие хапчета ,за да се предизвика.А лекаря не ти ли каза какво трябва да се направи в този случай Rolling Eyes.

# 13
  • Мнения: 487
Не,двоумеше се дали да го предизвика,но реши,че ще го изчакаме и сега си чакам! Shocked

# 14
  • Мнения: 2 807
При вас как беше първия път?

Нормално и като количество, и като продължителност.

Общи условия

Активация на акаунт