Клоран бебешката козметика...

  • 5 897
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Какво мислите за тази козметика за бебета? Какво сте ползвали?
Мен лично ме интересува някакъв продукт за баня, какво ще ми препоръчате?

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Ползвала съм слънчезащитен крем само, но съм доволна.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Ползвала съм пяна за вана,хидратиращ крем,лосион за тяло и шампоан,както и крем за подсичне.За мен тази козметика е от най-добрите за бебета и мирише страхотно!

# 3
  • София
  • Мнения: 672
Ползвам шампоана за бебета (хипоалергенен) и сапуна. Страхотни са Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Ползвала съм слънчезащитен крем само, но съм доволна.
  Peace

# 5
  • Мнения: 5 393
Доволна съм. Ползвала съм бебешкия шампоан за коса и тяло.

# 6
  • Мнения: 10 982
Ползвала съм шампоан и слънцезащитен крем, много съм доволна. Леки са и ухаят страхотно Peace

# 7
  • Мнения: 695
Ползвам почистващо мляко и гел за коса и тяло. Не са лоши, но не са и кой знае какво, според мен. Млякото става и за майки (изрично е указано на опаковката), аз имам чувствителна кожа и го пробвах, но съм ползвала по-добри. Душ гелът според мен мирише твърде силно, аз предпочитам или леки, или никакви миризми на бебешките продукти.

# 8
  • Мнения: 27 524
Това е една от любимите ми козметика за бебета - ползаме сапун, шампоан, сериите за слънце, кремчета разни, много са добри, не по-лоши от Мустела  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 39 713
Аз имам само козметично бебешко мляко, доволна съм.

# 10
  • Мнения: 4 343
ползвала съм цинковия крем,шампоана ''без сълзи'' и млякото за след баня.Нямам забележки освен че малко по-скъпички.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 713
Медицинската козметика е по-скъпа.

# 12
  • Мнения: 2 587
Ползвала съм сапун,шампоан и кремчета.Като цяло съм доволна,но специално за шампоана - предпочитам Мустела(по-лесно се разресва)

# 13
  • Мнения: 4 784
Не съм ползвала Клоран, но в интерес на истината, все хубави неща съм чувала за тях.
Иначе ползваме предимно на Авент, Мустела и Буутс.

# 14
  • Мнения: 1 674
ползвала съм цинковия крем,шампоана ''без сълзи'' и млякото за след баня.Нямам забележки освен че малко по-скъпички.
и аз +крема за външни атмосверни условия,сапуна и сериите за слънце.Доволна съм! Peace

Общи условия

Активация на акаунт