Икариам

  • 36 827
  • 504
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
За всички любители на браузерните игри - Ikariam




Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 21:14 от Lebeduna

# 1
  • Мнения: 2 770
Lebeduna мерси   bouquet.
Има ли желаещи за културен обмен?
Къде са градовете Ви?
Моя е 36:33 град Brissa ,имам и колония на 37:32 - град Momchilcity

# 2
  • Мнения: 812
Аз имам 3 града - кристал, мрамор и вино. Днес ще направя и четвъртия - със сяра  Mr. Green


Avalon [8:97] - 12 ниво
Camelot [10:99] - 10 ниво
San Galgano [10:95] - 10 ниво

Ника ми там е bebo4kata, таг на съюза - TRT

# 3
  • Мнения: 2 770
Лелеее ти си много напред  Crazy.От кога я джиткаш?

# 4
  • Мнения: 812
Еее, не съм чак толкова. От около 2 седмици играя. Лидер съм на съюз. Наброяваме в съюза 11 човека и сме на 180 - то място в класацията на съюзите от 940 възможни.

# 5
  • Мнения: 3 376
Момичета дайте да направим малко културен обмен Mr. Green

С два града съм:

St.George [46:73]

St.Margarita[41:68]

Ника ми е Minister Sunglasses

Lebeduna,ела при нас със сярата-Bockoios [46:73] Peace

# 6
  • Мнения: 812
EASpirit, вече направих града, пък и си далечко, но за културен обмен нямаш проблеми. Ей сега ще те намеря и ще пусна заявката.

# 7
  • Мнения: 3 376
Ние се намерихме вече с Lebeduna Hug,т.е. тя ме намери Grinning

# 8
  • Мнения: 1 065
Кандитат съм и аз за културен обмен  Grinning. Никът ми е същия, ей сега ще ви потърся.
Нъц. Явно сме в различни светове  newsm78

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 23:03 от chiges

# 9
  • Мнения: 2 770
chiges и аз не те намирам  Rolling Eyes,той нали е само един свят ....?
EASpirit теб те намерих...но явно трябва да си вдигна нивото на музеите на 3-то ниво.

# 10
  • Мнения: 812
chiges, дай координати на острова. Ние сме в свят Алфа.

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 03:12 от Lebeduna

# 11
  • Мнения: 1 505
Здравейте моми4ета,хайде и аз тук.Аз съм само с една колония mericrismas ми е града там,но жсе о6те нямам музеи,за културен обмен.Един от моя остров ме напада постоянно и такмо да си направя не6то,4е съм сабрала ресурси и той ми ги ограби.Аз играя от скоро и не сам много развита и изследвам малко по малко.Пишете трикове за успешно развиване в играта.Приятна игра на вси4ки от мен.

# 12
  • Мнения: 812
enamorada, добре дошла! Щом те нападат постоянно, единственият изход е да качваш нивото на склада. Така повече ресурси ще са защитени и ще ти вземат само малко злато. Около 150 на нападение, но пак зависи от това колко злато имаш. Определен процент е, но сега не ми се рови, ако искаш ще го намеря. Само за един град няма смисъл да правиш войска, ще ти гълта много ресурси и при нападенията ще имаш загуби. Единственото спасение е високо ниво на склада. Моите са всички на 9 - то ниво, но не ми трябва повече, тъй като съм лидер на съюз и ако ме нападнат ще има голям пердах!  Mr. Green Огледай се на твоя и съседните острови има ли съюзи и какви са изискванията за членство. Ако покриваш критериите, изследвай "чужди култури", прави посолство и влизай в съюз. Тогава съюза ще те защитава и няма да те нападат. Съсредоточи изследванията в "наука" и "икономика", другите сега не ти трябват. Ако имаш въпроси казвай, ще помагам. Успех!

# 13
  • Мнения: 1 065
Сега погледнах линка- той е с разширение бг, а аз съм в свят капа и сайта е с разширение орг  Confused В случай, че някой е в същия свят, главният ми град е с координати 32:60.

# 14
  • Мнения: 812
Сега погледнах линка- той е с разширение бг, а аз съм в свят капа и сайта е с разширение орг  Confused В случай, че някой е в същия свят, главният ми град е с координати 32:60.



За това не можем да те намерим  Sad Ние сме в сървър 1, свят Алфа, а има още доста.

Общи условия

Активация на акаунт