Авиокомпания "Малев", пътуване със самолет - споделете, момичета!

  • 1 971
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 174
Здравейте! Simple Smile

Предстои ми пътуване следващия месец (Венеция през Будапеща) и разглеждах сайтове на летищата ни, авиокомпаниите и полетите, които се предлагат.И тъй като заминаването ми е с много условия и съображения, като час, ден и т.н., плюс детенце с мен, не намерих нищо по-удобно от предложенията на "Малев".
Бихте ли  споделили вашите впечатления от полети с тях?Има ли нещо, което бихте ме посъветвали, защото съм пътувала с всичко друго, но не и със самолет?
Притеснена съм и за резервацията, понеже вчера разбрах, че ще пътувам, а си мисля, че закъснявам с търсенето на билети...

Очаквам всякакви напътствия! Simple Smile

Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 572
аз много често пътувам с малев , и единственото хубаво е че никога не са закъснявали , но билетите им са супер скъпи ,все има по нещо счупено вътре , стюардесите са над 50 и са супер нелюбезни и вече 2 пъти ми поднасят храна с изтекъл срок на годност , за билети от по 400 евро до европа можеха малко да се постегнат и без това като летя от варна самолета е празен  Peace

# 2
  • Мнения: 1 174
Jeje, това за навременното пътуване ме успокоява, защото съм с бебето и не ми се ще да я тормозя допълнително.Все пак не малко време ще се размотаваме по самолети и летища, отделно по-нататък, докато стигнем там, където...Благодаря ти, една грижа по-малко! Simple Smile
При разглеждане на сайта на Малев, избрах тарифа "Promotional", която е с 90% намаление за деца до 2 годинки и двупосочен билет, та не ми се видя много скъпо, в сравнение с други предложения.

Останалото с нелюбезността на стюардесите...няма да ми е от полза за доброто настроение, но ще го преживея! Wink

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Зависи от къде пътуваш, ние от Варна нямаме много голям избор и обикновенно с Малев пътуваме, нищо особенно не е, но е по-добре от бъларските компании,със сигурност не са кой знае какво,но 2 часа ще ги преживееш.

# 4
  • Мнения: 1 174
От Варна ще тръгна.Да, за избора - съгласна съм нямаме такъв.Мислех от София да пътувам, ако не намеря в нужните дни и часове но попаднах на ранните сутрешни полети, което ме устройва.

# 5
  • Мнения: 2 175
Малев са прилична компания, нямаш повод за тревоги.
Ама защо не летиш от София директно до Венеция???

# 6
  • Мнения: 1 174
Защото ми е по-удобно от Варна, magarence.Тук живея, а все пак има полети до Венеция, независимо, че не са директни.Още повече с бебето, което е на година и половина, не ми се пътува до София. Искам да си спестя всякакви мотаенета излишни в тези жеги.
Има и други важни условия, които трябва да спазя.Самолетът ми трябва да е кацнал до 12ч. на обяд там и връщането ми за България трябва стане преди 16ч. от летището във Венеция. Другоо...дните, в които пристигам и си тругвам от там, трябва да са вторник, сряда или четвъртък.
Много съображенеия, но няма как да ги пропусна, завися от тях в моя случай. Simple Smile

Благодаря ти! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 724
Ползвала съм ги до Цюрих, просто трябваше да пътувам в последния момент. не са по-добри от нашите, цените също.

# 8
  • Мнения: 413
Миналата година пътувахме с Малев до Будапеща.
Нямам оплаквания, всичко си беше ок. Peace

Общи условия

Активация на акаунт