Първи път-лидокаин

  • 17 391
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Здравейте,момичета!
Имам много голям проблем и се надявам на компетентно мнение!На 27 години съм и още съм девствена!Имам приятел сега и пробваме вече доста време,но явно се притеснявам повече и ужасно много ме боли!Ходих на лекар и ми казаха че нищо ми няма!Купих си сега крем Лидокаин Актавис и смятам да пробваме и с него!МОЛЯ ВИ,дайте ми съвет и само не ме съветвайте да се отпусна и да оставя на приятеля ми да свърши работата-защото не става!!!толкова време вече пробваме и ужасно ме заболява!И вече толкова много се изнервям и не спирам да мисля за това!МОЛЯ ВИ дайте ми съвет и мнение за лидокаина!
Благодаря ви предвартелно!
Бари

# 1
  • Мнения: 25 589
А приятелчето много ли държи да я свърши лично тази работа? Защото, ако не държи, може да помолиш гинеколога си да помогне. Цепва се ципата с местна упойка и готово. Няма смисъл да се мъчите.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Правилен съвет ти дават.
Няма смисъл от лидокаин.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 5 451
Не зная до колко ще ти помогне лидокаина, защото ти не можеш да намажеш ципата и около нея с него. Можете да опитате отново щом искаш, но най - сигурно е при гинеколог с местна упойка.

# 4
  • Мнения: 2 755
А защо да не може да я намаже, не е толкова навътре. Мажеш от вън и вътре и готово. Лидокаина няма да навреди. Мазала съм бубата на бебето ми. Пък и може да се наложи да потърпиш малко, позволи му дабъде по-настъпателен за да се свърши с това.  Както знаеш няма умрели, само страха ти  е голям. Предлагам ти също преди това да пиинеш 50-100 гр. алкохол за отпукане.

# 5
  • Мнения: 2 755
А последно девствена ли си или имаш дете??? Избери едното, двете не може Laughing

# 6
  • Мнения: 2 161
За какво е този лидокаин,аз не разбрах.

# 7
  • Мнения: 2 755
Чувала съм някой хора да го ползват за фистинг, и май тука е такъв случая.  В някой секс форум ще получиш повече инфо.

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 5 451
Chanel, Лидокаина се използва като местна упойка.

А последно девствена ли си или имаш дете??? Избери едното, двете не може Laughing

Къде видя, че има дете?

# 9
  • София
  • Мнения: 790
Имах приятелка, която също като теб имаше късен първи полов акт. При нея се оказа, че химена е много плътен и приятелят и не може да се справи. Тя ходи на гинеколог, който е цепнал ципата с местна упойка.

# 10
  • Мнения: 25 589

Къде видя, че има дете?

Ето тук например: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250326.msg5911003#msg5911003

Брей! За непорочно зачатие бяхме чували, ама за девствена жена след раждане, светът тепърва ще узнае!  Crazy
Тц, тц, тц...

# 11
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Може пък да пише от свое име, а за друг човек, кой знае?

# 12
  • Мнения: 25 589
Може пък да пише от свое име, а за друг човек, кой знае?

... и един мармот завива шоколада в станиол...  Whistling

# 13
  • Мнения: 3 423
Това с лидокаина добре. Пичът ще държи дълго.
Обаче ако после му го лапнеш, ще ти се схване
езикът. Да не кажеш, че не съм те предупредила.
Възбуждаш ли се изобщо? Той старае ли се да те
предразположи? Трудно ми е да си представя как
една загоряла и невиждала тутурутка може така
да се стяга, че и чак да я боли и да иска упойка.
Помоли приятеля ти да те упои с език, после с ръка,
или обратното, и мисли позитивно и себеутвърдително.
Веднъж дефлорирана, цял живот кеф. Да си знаеш!

# 14
  • София
  • Мнения: 708
А последно девствена ли си или имаш дете??? Избери едното, двете не може Laughing


 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт