женска консултация в частната МБАЛ Света София

  • 4 221
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 251
Здравейте, посещавала ли е някоя от вас женската консултация в болницата на д-р Мазнейкова? Ще съм ви благодарна ако може да споделите как протича при вас прегледа по линия на здравната каса?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=69.0 - ако искаш, попитай тук, д-р Мазнейкова е собственик на болницата и отговаря на въпросите в този подфорум.
Мнения на мами може да видиш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104329.0 например. В здравен справичник има още теми, разрови се.

# 2
  • София
  • Мнения: 251
благодаря

# 3
  • Мнения: 223
общо взето повечето мнения са негативни!

# 4
  • Мнения: 575
Аз ходих там и не съм доволна, трябваше да си търся друг доктор паралелно с ЖК-то.

# 5
  • Мнения: 26
аз ходех там при д-р лекова и съм доволна. 

# 6
  • Мнения: 219
Аз ходих там и родих там при д-р Кайрякова, общо взето съм доволна, но винаги има какво да се желае.

# 7
  • Мнения: 11
Аз посещавах женска консултация по здравната каса там, при д-р Павлова и съм много доволна от нея. Много е внимателна, не съм плащала нищо допълнително освен за биохимичния скрининг, който не се поема от касата. Родих там през декември миналата година, при д-р Павлова, нормално. Аз се колебаех дали да не раждам секцио, тя ме разубеди и не съжалявам. Препоръчвам ви я, добър лекар е.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 789
за д-р Мая Павлова ли говориш?

# 9
  • Мнения: 2 231
Аз ходих само веднъж при Мазнейкова, на триизмерния видеозон ( не е по ЗК). Беше много подробна и ни обясни всичко за бебето. Тъкмо се връщахме от консултация от нашия лекар и тя потвърди всички мерки, г.с и видя че ще е мома Laughing Иначе не знам как са консултациите по ЗК. Доволна съм и я препоръчвам (лекарката де).

# 10
  • София
  • Мнения: 1 476
аз ходя там по ЗК и не съм очарована, сигурна съм че платената ЖК е съвсем друго нещо, но все пак е частна болница, може да се очаква че предпочитат да си платиш  Thinking
Въпреки всичко съм се насочила там да раждам, надявам се да мога точно д-р Павлова да ангажирам за моето раждане, много положителни мнения за нея прочетох, а и ми е препоръчана и от по близки. Но за раждане си плащаш, та се надявам отношението да е друго Praynig

# 11
  • Мнения: 384
Здравей те,аз познавам 4 жени които са ходили с талон,и на 4-те им е обяснено че са изчерпани часовете и немогат да ги поемат!
А, аз съм посещявяла лично Мазнейкова (платен прием)и нямя да повторя!

стискам палци! Peace

# 12
  • Мнения: 395
др. Павлова е страхотна. Ходила съм при нея на платен преглед, много исках тя да ми води ЖК,  но когато отидох с талон се оказа че няма места при нея.
Записах се при др Кръстев. Обръща ми внимание, има винаги много бъдещи мами, чакащи пред кабинета.  Е вярно, не се впуска в подробности в обясненията си, прегледите минават бързо, но засега се чувствам спокойна и сигурна при него.
Чувала съм добри отзиви и за др Лекова.
Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт