Сайтове за есета???

  • 4 697
  • 24
  •   1
Отговори
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Незнам дали темата е за тук,ще ме прощавате ако съм сбъркала подфорума Blush
Та значи ,необходимо  ми е есе, за кандидат студентски изпит на тема"Аз изграждам Европа".Моля ако някой знае сайт от който мога да си изтегля или да си го платя за да ми го пратят по ел. пощата да свирка....
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Най-добре си го напиши сама.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
много сте нагли !

# 3
  • Мнения: 2 388
Има и за теглене, има и такива, в които можеш да си платиш и да ти го напишат.
По-добре питай google.
Най - добре си го напиши сама.  Peace
Темата е интересна.

# 4
  • Мнения: 502
   Тук има много хора,които биха ти написали чудесни есета на тази тема!Ако го напишеш актуално хапливо и подигравателно,ще бъде най-интересно.Не знам как биха го оценили обаче. Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 7 174
 Shocked
Ужас, есетата поне са много привлекателна и творческа ниша, и тях ли вече ги търсят наготово?!

# 6
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Shocked
Ужас, есетата поне са много привлекателна и творческа ниша, и тях ли вече ги търсят наготово?!
Да и тях търсят наготово......нещо против Sunglasses
Кои са нагли ...не разбрах newsm78
Есето не е за мен,вече съм на преклонна възраст за да уча.....стига толкова ooooh!
И ще помоля, ако някой има какво да каже по същество за запитването да сподели,а тези коита ще се възмущават моля да не пишат Wink
Благодаря  bouquet

# 7
  • Мнения: 335
... необходимо  ми е есе, за кандидат студентски изпит на тема"Аз изграждам Европа"...


За кой ВУЗ е изпитът?
Искам да кандидатствам.

# 8
  • Мнения: 2 161
Аз ще кажа нещо по темата:колко трябва да са ти възможностенцата,че да търсиш наготово теми в интернет.И става въпрос за есе!Аз мога да ти кажа откъде,но естествено,няма да ти кажа.

# 9
  • Мнения: 9 865
Тази практика става все по-честа и също толкова неприятна.
Всъщност обидно е да се правят подобни шмекерии. И то обидно е за тоя дето се 'възползва'.
Или можеш или не, кви са тия работи?

# 10
  • Мнения: 88
Извинявай, не е по темата, ама искам да знам- как сте разбрали коя точно тема ще се падне на изпита? ( Не търси упрек в думите ми, може да реша да кандидатствам и аз  Wink)

# 11
  • Мнения: 3 423
Струва ми се, че това е чудесна тема.
Колко му е да се спретне есе за 10 минути.
Колко пари даваш?

# 12
  • Мнения: 5 370
Темата е толкова благодатна, че няма повече накъде просто. Писала съм една камара есета за ученици, изкарвах им едно време петици-шестици, какво да ги правя.
А изпитът за кой ВУЗ е?

# 13
  • Мнения: 502
  Хора,какво бихте писали по тази тема,ако бяхте кандидат-студенти? "Аз изграждам Европа"!Звучи приповдигнато,сигурно се очакват хвалебствени и оптимистични слова в духа на "Аз градя социализма и комунизма"и "Аз съм радетел на демокрацията".
  Ето една идея,ако иска авторката да я доразвие.
  Европейците решиха да си обновят къщата,в която живеят от хиляди години.Най-напред идеята за това се роди в главите на архитектите(тук казваш кои са архитектите..).Проектантите(и те кои са..) се заеха да изпълнят на практика това дело.Но като при всеки по-голям строеж,и тук са нужни много средства,време и най-вече работна ръка.Трябват инженери,кофражисти,кранисти,зидари,мазачи,пътни строители и т.н. и т.н.С една дума,всички трябва да се хванат на работа.Каква е нашата роля в това голямо строителство?Ясно е,че сме по по-грубата и трудоемката част,но какво точно ще правим?
   Дали биха ни поверили поставянето на основите..не,нямаме нужната квалификация за това.А може би на нас ще оставят само довършителните работи и почистването?....
   Само се оплакват от българите,че не били добри и дисциплинирани строителни работници,че пропилявали всички пари и не ги използвали по предназначеие...Но не сме виновни ние!Някой да ни каже просто и ясно какво се иска от нас,а не само да ни стоят над главите!...И така нататък...

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 18:02 от maraidara

# 14
  • Мнения: 5 370
Аз искам да те продължа - за съжаление, обаче, до момента България като че ли изпълнява ролята на послушния черноработник, на калфата от най-долно ниво.....и няма изгледи скоро да стигне до нивото на "майстор". Дали сме ние непослушните и неизпълняващите или "майсторите-зидари" понякога поставят прекалено високи летви пред нас? Умее ли българинът да се впише в рамки, да спазва закони, наредби....? Можеш ли да строиш чужда къща, когато собствената ти такава е като един разграден двор?
Много въпроси, с много отговори....въпросът е от кого да ги търсим. Могат ли архитектите на нашата промяна да съгласуват действията си с тези на Европа??

П.С. Мога да продължа и още, ама дойде работа. ooooh!

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 18:17 от Жозефинда (по Сопрано)

Общи условия

Активация на акаунт