Въпрос за лазерна епилация

  • 971
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Така въпросът ми е следният: Някоя от вас чувала ли е за лазерна епилация,при която първо се прави кола маска на даденото место и после се третира с лазер.Вчера намерих обява за такава епилация,като ме уверяваха,че е по добра от тази ,която третира с лазера косъмче по косъмче. Аз за първи път чувам за такава и ми стана много чудно. newsm78Дано някоя от вас знае нещо. А се обадих и в Пикасо (не ми дадоха кой знае какви разяснения) ,там третират косъм по косъм,същото е и в Шармант.
Уф,съгласна съм да дам пари за лазерна епилация,но се чудя къде и с какъв лазер newsm78

# 1
  • Мнения: 3 011
Чувала съм за един диоден лазер. Той май работеше по такава схема, но да не те подведа. Питай ги да ти дадат пове4е инфо относно метода и апарата. То сега на всичко се казва лазер и е логична всеки апарат, който работи с даден вид светлина се наричас лазер!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
 Thinking хм, и как точно въпросния лазер третира космените фоликули като са в най-дълбокия кожен слой......
 много ми звучи съмнително тая работа като *скубане* и *печене* ако се сещаш за какво ти говоря  Grinning

# 3
  • Мнения: 76
На мен също ми се струва съмнително. newsm78Много се чудя.И въобще как може хората да се ориентират във всичките тези лазери?Навсякъде казват различно #Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 828
Така въпросът ми е следният: Някоя от вас чувала ли е за лазерна епилация,при която първо се прави кола маска на даденото место и после се третира с лазер.
а стига бе newsm78
 за сефте чувам такова нещо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт