За FITVIBE EXCEL-вибрационния фитнес уред

  • 15 860
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ползвал ли е някой  FITVIBE ? Казват ,че е вибрационният фитнес уред на бъдещето. Рекламата му е ,че 1 минута на уреда е  = на 100 коремни преси. Уреда работел върху всички мускулни групи и упражненията   са лесни за изпълнение. Как мислите дали това е вярно? Ако има ползващи уреда нека се изкажат дали е толкова ефективен. Peace

# 1
  • Мнения: 5 647
Това да не е от някой Телешоп? Не вярвам на такива простотии.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не! Не е от телешоп. Води се профи уред за различни салони. Не е за домашна употреба. Има го в някой от фитнес центровете и салони за красота.

# 3
  • Мнения: 0
Да, много е ефективен и за разлика от Power Plate не е произведен в Китай, а в Германия, за който има пари да си го купи вкъщи. Много е скъп и си е професионален уред, но въпреки това е по-евтин от Плейта, който си е Американска масова измислица.
Може да се правят и масажи на него. Аз за 30 мин тренировка и масаж се чувствам като след 2 часа упражнения.
Ходя в Dupissima на ул. Нишава.

# 4
  • Мнения: 64
vaninavoice, може ли да споделиш цени - на минута ли се плаща или как? и също исках да попитам има ли инструктор, който според проблема ти да ти каже как да застанеш...
Поздрави!

# 5
  • Мнения: 18
Мани , мани - сега ходих на FITVIBE и направо ме разби. Все едно съм тичала като луда .  Или 2 часа във фитнес. Много е натоварващо от определени пози , които ти показва инструктура. Не знам при други как е , обаче при определени пози  е много трудно , а при мен на две от тях ми се натовари много гръбнака и не ги издържах. На този инструктор  му казах само за краката , най вече коляно, иначе не мога да издържа. По -така да си ми вибрира , без много пози. Както и да е , за 30 минути все едно съм тренирала поне два часа без да спирам.Щ епродължавам да ходя и това , решила съм , пък ще видим как ще се споразумеем за позите. 

Аз ходих в Дуписима , но ми  е интересно при другите места как е , т.е там карат ли ви да правите пози най- различни или....? Мерси

# 6
  • Мнения: 0
Някой дали може да ми каже къде има такъв уред в Пловдив?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Понеже аз отворих темата ще се изкажа  за  FV.
Поредната зарибявка. Чувстваш се натоварен и разглобен , но резултати няма. А и честно да си кажа едва ли са полезни вибрациите за всеки организъм . Ама нали трябва да се пробва поредната нова зарибявка.
С други думи ходете си на масаж , фитнес , гимнастика , и т.н други спортове каквито предпочитате.
И не си въобразявайте че уреда прави чудеса.

# 8
  • Мнения: 0
и аз да споделя мнение за този уред. Преди да отида се рових доста по форумите и четох какви ли не мнения - от много положителни, до много отрицателни. Реших в крайна сметка да се пробвам. Вече от 3 седмици ходя и трябва да кажа, че се чувствам много добре. Идеята ми не е да отслабна, а да се стегна, защото нямам грам мускул. Преди това съм ходила на всички (или почти) всички видове други спортове, които се предлагат: тае бо, фитбол, цялостна кондиция на тялото, степ аеробика, водна аеробика, народни танци и т.н. Нищо не ми допадна, защото винаги залата е претъпкана и много задушна, инструкторът няма време (а може би и желание) да се занимава с теб, не можеш да схванеш как се правят упражненията (а в моя случай това не е добре, тъй като ставите на краката ми "щракат" и ме болят, ако натоваря тях вместо съответния мускул), даже ми е ставало лошо и ми е падало кръвното от жегата и тълпата, а относно водната аеробика - водата беше студена и много хлорирана и след това настинах, а и ставите отново ме боляха при изпълнение на упражненията. С фитвайб е много по-различно, защото там, където ходя, има само две платформи, тоест повече от 2 души не могат да правят упражнения едновременно. Инструкторът ти виси до главата през цялото време на тренировката и коригира позата ти, ако не е правилна. Натоварването е невероятно, първите пъти имах мускулна треска на места, за които не съм подозирала, че е възможно (без да натоварвам ставите). ВИбрацията не е неприятна, поне за мен, и наистина се усеща разликата. Върху платформата се правят различни упражнения (напр. коремни преси и лицеви опори), но има и статични пози, при които се застава по определен начин и машината върши работата, но също е адски трудно (поне за мен). Хората са любезни, мястото е тихичко, чисто и приятно. Всеки път ми добавят по някое ново упражнение. Като цяло, смятам, че си заслужава. А на тези, които се колебаят, им препоръчвам да отидат и да се уверят лично. Там, където ходя, първата тренировка е безплатна, а студиото работи от 8 сутрин до 10 вечер всеки ден. Нищо няма да изгубите, ако пробвате.

# 9
  • Мнения: 0
vaninavoice, може ли да споделиш цени - на минута ли се плаща или как? и също исках да попитам има ли инструктор, който според проблема ти да ти каже как да застанеш...
Поздрави!

аз ходя на 2 места, на едното е 12 лв, на другото е 20
обаче като си вземеш пакет е значително по-малко
да, има инструктор при теб през цялото време и после си правя масажа сама
повече от 30 мин. (със смяната на позите) едва ли ще здържиш
Simple Smile

# 10
  • Мнения: 146
Имам артрит и дискова херния  и не мога да спортувам  да не кажа съвсем нищо , ама  почти.  Даже и водната аеробика се оказа ,че е неподходяща - водата е студена за мен и освен това съм с нисък имунитет и вероятността за  лепване на  бацили е голяма С две думи съм решила да опитам с този уред  Притесняваме обаче , че почти не се пише във форума за  ефекта от този уред и остававям  с впечатлението ,че темата  не представлява интерес
Моля, тези които са го изполвали да споделят мнения Освен в Дуписима в кое друго студио предлагат такива тренировки?

# 11
  • Мнения: 1 144
В новия фитнес на Боевски, който е в мола на Цариградско има зала с такива уреди и започнах да ходя там. Действително стяга бързичко и натоварва мускулите, но после се отпускаш приятно с масажа. Не съм недоволна. По-скоро се притеснявам да няма някакви негативни последици за организма и рискове от тези вибрации. Ако някой е чел нещо интересно по въпроса, нека сподели.

# 12
  • Мнения: 1
И аз да попитам- някой да знае за фитвайб в Пловдив? Thinking

# 13
  • Мнения: 110
Аз ходих на Power Plate и ми харесва много повече.

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте момичета:))Някой може ли да ми каже къде има Фитвайб във Варна и колко струва тренировката?

Общи условия

Активация на акаунт