Добър ортопед за проблема intoeing

  • 1 307
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 958
Синът ми най-вероятно има този проблем - нарича се intoeing. Изразява се в обърнати стъпала навътре когато ходи вследствие на някакво изкривяване на бедрената кост. Дълго време лекувахме плоскостъпие, но май не сме попаднали на добър ортопед. Има ли майки, които са диагностицирали и лекували този проблем успешно (ако изобщо се лекува) и при кого?

Благодаря много на всички!

# 1
  • Мнения: 13
Д-р Драганов, има кабинет в поликниниката на Военна болница. Работи със здравната каса. За съжаление обаче нямам телефон.

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Той не работел вече със здравната каса. Поне така ми каза днес личният лекар. Ние ходихме при него преди година за малката и тогава заведох и сина ми, но нищо не спомена освен да носи стелки и да седи по турски. Разбрах, че за подобен проблем се прави снимка и се подхожда доста по-сериозно  newsm78

# 3
  • Мнения: 13
Тогава единствения вариант е Ортопедията в Горна баня. Там снимат, правят индивидуални отливки по крачето. Нямам инфо за определен лекар. Потърси по белите списъци, не може някой да не е засягал темата.

# 4
  • Мнения: 58
 Незная да ли могат в този случай да помогнат, но горещо препоръчвам д-р Новков и д-р Гьорев - детска травматология, Пирогов. Преди шест години синът ми си счупи кракът, наложиха се три операции, почти година не се знаеше да ли ще проходи. Тогава беше на 8 години, възникна проблем нарушение на растежната кост. Докторите потърсиха консултация с колеги от чужбина за третата операция. Проявиха голяма загриженост, никога не са поискали нищо, дори и намек от тяхна страна не е имало за заплащане или каквото да е било.
Преди малко бяхме на контролен преглед - слава Богу всичко е добре. Опитай те една консултация не е излишна. Успех и дано намерите лек и всичко мине успешно.

# 5
  • Мнения: 2 746
Ако имате възможност елате във Варна при д-р Живков. Детски ортопед е и се занимава с доста сложни случаи.
Разгледай този сайт - http://equinovarus.hit.bg/

# 6
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт