добър невролог в софия

  • 12 595
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
моля ако някои може да ми препоръча добър невролог нека пише  newsm17

# 1
# 2
  • Мнения: 114
а къде работи  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
В Клиниката по неврология на Александровска.

# 4
  • София
  • Мнения: 196
Само не ходете при Герасимов в Окръжна болница - Началник неврологично отделение. Само се мисли за велик, а всъщност е въздух под налягане. Може ли някой да ми каже нещо за д-р Коста Николов от МЦ "ДАР" http://www.dar-center.com/ . На нас ни го препоръча една приятелка, която е страдала от ужасно главоболие и са и помогнали.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 16:22 от nelipehlivanova

# 5
  • София
  • Мнения: 196
Препоръчаха ми също така и МЦ "Кортекс", където били добри специалисти и според това от какво се оплакваш те изпращат на съответния доктор. Адресът им е http://kortex-bg.com/  Това е все информация от приятели и познати, защото нещо го закъсахме, но като минем от там ще пиша отзиви.

# 6
  • Мнения: 97
Проф. Търнев и Юлия Петрова- те работят заедно в Неврологично на Александровска болница.

# 7
  • София
  • Мнения: 196
Проф. Търнев и Юлия Петрова- те работят заедно в Неврологично на Александровска болница.
Бихте ли ми казали нещо повече за случая в който са помогнали? При нас проблемът е парене и изтръпване в едната половина на лицето и цялостна отпадналост и допълнително натоварване от непрекъсващия вече 7 месеца проблем.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 22:42 от nelipehlivanova

# 8
  • София
  • Мнения: 1 783
nelipehlivanova, не разбирам въпроса.
Вашият проблем е свързан вероятно с възпаление на лицевия нерв.

# 9
  • Мнения: 2 386
Препоръчвам д-р Георги Адамов Вълков, 15-то ДКЦ в Дианабад. Много отзивчив, посветен на работата си човек, който не гледа да те претупа. Имала съм двучасови консултации при него, показа ми специални упражнения за мускулния корсет, даваше ми направления за други специалисти, които Джи Пи-то ми отказваше.. Много, много съм доволна, наистина!

Общи условия

Активация на акаунт