Споделете 70

  • 22 971
  • 995
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
  Завесата пада. Финито
  Комедия дел арте, наречена Споделете 69, завърши!

  Да започнем на чисто и по чисто, демек Тат да не му се налага да трие /тука е редно администратора да запише червена точка до моето име или направо звездите ми на член алено да заблестят/
 
  Заповядайте дами и господа Simple Smile

 п.п. Най-сетне и аз да се вредя да пусна тема, докато Сопрано плюска ориз...

# 1
  • Мнения: 1 212
Споделям, че досега не съм се записвала в "Споделете"  ....  Laughing
Гледам на първият ред има места , възползвам се  Wink
Споделям по този повод и , че ми се е приходило на театър  Hug
Срам - има няма 2-3 години не съм стъпвала в сграда на театър .... Rolling Eyes
Което пък ми припомни сръбската дума за театър  Laughing.... някой чувал ли е как му викат там  ..... ?  Party
Е, споделих  Wink .... и от мен пожелания за една "чиста " тема  Grinning Peace

# 2
  • Мнения: 9 865
Да, на сръбски - позориште, на хърватски - kazalište.
Споделям, че ми е изключително тежко. В криза съм. Когато изляза, нищо, ама нищо няма да е вече същото.

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 22:59 от Прекрасната свинарка

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Споделям, че за първи път се каня да споделям  Laughing
На всичкото отгоре се вредих на първи ред.
Ами то късмета си върви с мен, нали  Joy
Споделям, че от 20 години не съм ходила на морето.
Споделям, че не ми и трябва да го правя, като гледам и чета какво е там  Peace

# 4
  • Мнения: 1 212
Свинарка, изненада ме  thumbsup .... особено и с допълнението / него бях забравила  Grinning/.
Нека е една бърза криза за теб, пък не винаги същите неща са най - хубавите  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
Споделям една вечер, завършваща с откровения между близки приятелки и намерени утре сутрин да надуя в офиса Джулай морнинг...

# 6
  • Мнения: X
Сърцето ми е свито. Кликнах на подписа на Ева на сцена. Слушам песента  и сърцето ми се свива още повече.

# 7
  • Мнения: 984
Кифлата постъпи правилно!
Пусна подобаващо новата тема.
Сори Сопран. ooooh!
Браво на Кифлата! Flutter

Не ща да си споделя шампанското, че за мен нема да остане.
Нищо не ща за споделям, само да кажа, че на плажа няма да има много хора. Не е като едно време....ех! Но това е минало. Да не бъдем старомодни. Laughing

# 8
  • Мнения: 2 792
Принципното правило на Споделящите теми е на 50-тата страница да се заключват, както и все някой да пусне следващата, та така  Laughing
 Като се има предвид триенето на цели страници на калъп от миналата тема, личното ми мнение е, че съществуването на тема "Споделете, който и да е номер, пусната от който и да е" е под въпрос и няма да е лошо да пробваме на ново и по кротко.
  Ако пък ти е неприятно може да продължиш да пишеш в Споделете 69 и ако Таттман не се появи до 1-2 часа имаш шанс да успееш да навъртиш до 69-та страница  Mr. Green (шега е това)

# 9
  • Мнения: 2 386
Специално споделям за Вълка, че не съм лекар.  Laughing По тапия..

Споделям страхотен сладолед (евтините са много по-вкусни от разни Делти - като кофичките по 20ст. са, сещате ли се..).
Стискайте палци на съпруга ми за нещо, по което се труди месеци наред, моля-  в момента го презентира! Макар, че отсега знам какъв ще е резултата.  Heart Eyes

Наздраве и с празни бутилки давам, кво да ми е.  newsm24

# 10
  • Мнения: 592
Мисля, че Хелън доста скромно се изказа - всеобщото мнение на всички тук беше, че 69 е много специална и всички с две ръце се съгласиха да я докараме до 69 страници. Даже съм убеден, че Татти щеше да се съгласи - дори имаше от вчера желаещи /Дренка май/ да я пуснат новата, но за сетен път се убеждавам, че егоизмът слага капаци и много малко са тези които четат назад и за тяхна радост си спестяват писано като в тези редове. Сори - но от време на време е хубаво да се казват нещата в очичките!

# 11
  • Мнения: 274
Кво ви дреме кой пуска темата, не мога да разбера...
Точно в това споделете 70, аз лично ще се чувствам малко неловко...Все едно съм се изтърсил на гости на г-жа Кифлата в неделя сутрин без предупреждение...
И ако може аз да пусна С76. Мерси. Ако не може, здраве да е.
Абе кво ви пука кой пуска темите....?! Може да оставим тази задача на Борис.

# 12
  • Мнения: 2 386
Хей, хей, осъзнавате ли, че спорите за страници? За виртуални номера на теми? Да, знам какво ще ми отговорите - така е, но има един мъглижки лаф '' Пусни го Петър, да мине метър. Ако мине два -  тогаз вдигни глава''.

Споделям втори нов бански - цикламено-оранжев, звучи кофти, а ми стои като на Ева Херцигова почти.  Blush


Мишон, я раздай по един клонапин, а? За всеки по един, викам аз.

# 13
  • Мнения: 516
Споделям прекрасна вечер в компанията на приятелки. По някакво стечение на обстоятелствата, съм се обградила с най- готините жени в България - он и офф лайн. Тук е редно да ми завидите. Sunglasses

# 14
  • Мнения: 592
"Пекана" е на "постбигбрадърски диалект от Гълъбовския край". Спорът не е кой! Naughty
 Имаше идея "сакралната 69" да стане със "сакралните 69" страници - просто да се запази по някакъв начин в историята като нещо по-специално. Така се пише история, иначе всичко минава и се забравя! Затова защото на повечето не им пука, се размиват нещата и не се случват... а и доста често четем, че някой само наминава, защото нищо особено не става тук... Добре че Татти закри мрънкалника!

Общи условия

Активация на акаунт