Дванадесета тема на турските мами - Турция 12

  • 15 533
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 333

Добре дошли всички в дванадесетата ни турска тема .
Тук обсъждаме всичко за страната и споделяме ежедневието си.
Заповядайте при нас на сладък мухаббет с турско кафе, локум и бакалава.




Старите теми:
1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  Рецепти от турската кухня

Кои сме ние:
Olgarita – БГ /Свиленград, Измир, (София) / 07 06 1976г.
Drize – ТР /Истанбул (Габрово) 12.10.1980г.
pina – БГ /Варна / 8.03.1977г.
DilQRa`- БГ/ Варна/ 09.1986г.
desert princess - БГ/ Варна/09.1986г.
Снеж – БГ /Хасково / 30.12.1978 г.
tsve_te – БГ/ Варна / 06.03.1980г.
benmary – ТР /Истанбул (Габрово) / 03.02.1971г.
снежана01- ТР/ Истанбул (Бургас) / 06.01. 1980г.
Ghosn (Мая) – БГ/ Пловдив / 03.04.1980г.
Джорди (Гери) – ТР/ Истанбул (Варна) / 14.07.1977г.
kaigi – ТР/ Ankara (Карлово) / 20.02.1976г.
mistik – ТР/ Истанбул (Добрич) / 29.01.196....  г.
sisa g – БГ/ Бургас / 19.10.1978г.
bz – ТР/ Истанбул/ 20.08.1978г.
sonyaz – ТР/ Истанбул (Казанлък) / 30.07.1978
tsvetykus – ТР
sladka hapka - BG
Елена - Варна/БГ
Erset - Istanbul /TR
Kukuleta - Istanbul/ TR
hilinili - Istanbul/ TR
miramila - Istanbul/ TR / 15.04.1976
maryhen - Samsun/ TR
ninagunduz- Söke/ TR
емел - БГ/София
Звезделина Георгиева - БГ/Сливен
una_loca - БГ
Mavi Gozyasi - БГ
alaran - БГ
Berina - БГ/Варна
Prizmo - ТР/Истанбул

smile3509 П.С. Имаме си и албум с наши снимки. Всеки с който сме се опознали достатъчно и желае да се запознаем и визуално е достатъчно да поиска паролата за албума от нас.  Simple Smile



Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 22:52 от Desert Princess

# 1
  • Мнения: 16
ама къде са изчезнали всички?
да не съм в погрешна тема?
ехо  newsm78

# 2
  • Мнения: 227
СКОООК.. И аЗ съм тук, ... PRIZMO в "правилна"та тема си Simple Smile

# 3
  • Мнения: 58
Момичета, бпагодаря ви за милите думи. Знам, че ще мине време, и ще се науча да живея с тази болка.

На мен ми се очертава един уикенд в юли в Истанбул, засега ми е трудно да кажа, най-вероятно последния. Така, че ако организирате нещо за този уикенд, ще мога за се включа.

Офф, добре че разхлажда тук вечер, че ... иначе не знам как ще я карам.

# 4
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Е-хе, честита ни нова тема!

Гхосн, много съжалявам за баба ти!!!

БЗ, аз съм фрий в събота, така че ако Бенмари се съгласи да ме натовари на колицата, на драго сърце ще присъствам. Дано само пак нещо не ми стане, че тоя уикенд го прекарах бая тежко - някакви повръщанки и разтройства с температура ме бяха налегнал. Наложи се да ходим до спешния да ми преливат серум и даже изтървахме финала на Европейското, но важното е че се оправих и днес даже съм на работа! То пък една работа  ooooh! - пълна скука по цял ден! Tired

Мале, как се спасявате в тия жеги, бе момичета? Особено бременелките, сестри по съдба? Аз най-често в автобуса от и до работа имам чувството че ще припадна някой път.  Тоз нашия шофор не пуска климатика много-много #2gunfire За излизане, гледам да си подавам носа навън само след 4-5 ч. следобед, ма и тогава си е горещичко... и винаги си нося водичка в чантата...

Казах ли ви, в петък сме на Три-Де ултрасон, и дано пак ни дадат СД с клипче на беба. Голям кеф!



# 5
  • Мнения: 247
Добро утро и да ни е честита новата темичка  Simple Smile

адаш,ако не ми мине котка път и мъжо е свободен да гледа Ати-ще дойда в събота.Уж засега нямал ангажименти ,ама при него нищо не се знае Laughing Аз бих могла да направя  черкезкият fıtçın,дризе от кога му се облизва Laughing,или торта -тирамису...Изберете вие какво ви се хапва повече....

Джорджи,разбира се ,че може да дойдеш...май бях ти обяснила преди как да пристигнеш до нас-от Кадъкьой има директен автобус до тук....

призмо, Simple Smile не ми трий месажите бе момиче Laughing С теб ще се чуем по телефона....Надявам се да се видим с повечето от вас истанбулки...хей,мистик,ти нали ще дойдеш?

Лек и прохладен ден от нас с Ати...той няма търпение да вземе компютъра...в момента ми се подмазва Laughing,много е любезен и изпълнява всичко ,което му кажа, казва  ми колко ме обича...но знам каква е крайната цел...да играе на лаптопа Simple Smile Дали да му разреша или не....  Thinking

# 6
  • Мнения: 18
  Здравейте! Честита първоюлска темичка   bouquet
  Лек и прохладен ден от мен  Wink Аз се запътвам към плажа  Grinning

# 7
  • Мнения: 573
Гюнайдън и от нас!

Ние отдавна сме станяли и щерката подрежда ли, подрежда!  ooooh! Да се смея ли, да плача ли!?

Дезърт, мерси отново за темичката. Както винаги навреме!    bouquet

Стежи, наистина биле хубави тези острови. Ние все се каним да ги посетим, но докато станем сутрин и се намотаме, то станало обяд. Как е Денизчо?

Бз, аз пък веднага си представих дръпнато-оки и си чудя и мая  Laughing

una_loca, в този час на плаж ходили се  newsm78 Ще вземеш да слънчасаш.

Виждам, че сте заформили групичката за събота. Весело изкарване!

# 8
  • Мнения: 164
Как сте, момичета?
Моята сесия свърши, макар с една ликвидация по количествени методи Sick(отиде ми лятото в уроци). Cry
Адски ме е яд! ooooh!
Иначе всичко по старо му - тялом съм в България, духом - из ориента. Таман днес открих едно страхотно антикварно магазинче с египетски фигурки. Луда съм на тема древен Египет от дете още. Heart Eyes Колекционирам какво ли не по темата... Дори съм се замисляла да следвам Египтология.
 Laughing Хахха Там поне няма количествени методи!

# 9
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Хоп-хоп и ние в новата тема! Благодарско Пренцес!   bouquet

Бенамри, аз съм за черкезкото с две ръце!  Laughing Joy  chef Дай му на детето!  baby_neutral Ти нали ми каза, че Селин като стане фен на Бейби ТВ и няма да мога нищо да гледам! Е стана фен  Mr. Green  и наистина нищо друго не гледам!  Party От два дена не го пускам, че няма мира! Малко затишие, после пак!

DilQRa`, честито! С учебника под мишница и на плажа, и на среща с мене!  Mr. Green  Laughing Няма лошо, аз имах една ликвидация от първия семестър още и я оставих така да ми държи влага! Нямах шанс да я взема с повече от 4, но професора се пенсионирал до 4 курс и се явих при друг! Имах 6!  Peace Така, че не са страшни ликвидациите!

Джорди, а дано ви дадат СД  Praynig Аз само веднъж ходих, но не ми и трябва повече, защото всичко е наред! Днес съм на док и така се радвам, че ще видя Берия!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes За жегата аз съм добре! Няма автобуси при мене и само след 18-19 часа съм навън, Селин спи към 17:30-18 часа и няма как по-рано! Радвам се, че ще те видя!  Hug Дано и Снежа01 да дойде  Praynig

БЗ, за готвенето аз хич не знам какво да направя, но няма да е нищо  hahaha Ще измисля нещо, най-вероятно сладкиш с кайсии ще да е!  newsm78 За сега това намислих, пък да видим!   chef Днес не пиши много , аз съм на ред!  Joy

Мистик, къде си? Така се беше разписала за футбола, а сега те няма!  Hug Ще те видим в събота, нали? Ако можеш да вземеш Снежана01, че тя милата с корема в автобуса ще й дойде тежко!  baby_neutral

И аз искам на плаж и утре може да се сдобия с бански за моята елегантна бременна фигура!  Praynig А дано ми хареса нещо! Цунки на всички маймунки, по муцунки!!!  Hug   bouquet  Heart Eyes  Hug   bouquet  Joy  Party  Laughing

# 10
  • Мнения: 18

una_loca, в този час на плаж ходили се  newsm78 Ще вземеш да слънчасаш.


   Няма,няма  Grinning Ама пусто...много обичам да се пека в жегата  Blush

# 11
  • Мнения: 17
хехе и аз съм вече в списъка  Grinning как се изкефих ако знаете newsm44
Момичета аз в четвъртък в 10 часа(живот и здраве ) пътувамм newsm03
За пръв път от 1989 г ще посетя Тр ,как се притеснявам и същевременно се радвам. Ако ви остане време от кючеци и ядене стискайте палци всичко да е по вода. newsm17
Приятно изкарване момичета  love001  love001  love001

# 12
  • Мнения: 58
Alaran, всичко ще е ок.   newsm10 Те хората сигурно те чакат вече и нямат търпение.

DilQra, че го вземеш, тъкмо ще се амбицираш и есента - отиваш.

Kaigi, подредихте ли вкъщи?  newsm47 Обаче виж как редните деца си личат от много малки. Айде, като приключите - заповядайте и у нас  smile3521

Prizmo, днес гледах снимки. Твоето бебе има страшен to do list, видях яденето и спането, има ли още нещо на лигавника/в списъка  newsm03 ???

# 13
  • Мнения: 206
   здравейте на всички.
благодаря ви за подкрепата и добрите ви пожелания.есер вече е добре,възстанови се напълно.от днес започваме профилактична терапия със едно лекарство,дано вече да не се повтаря.

но за съжаление лошите новини не са токлова,във петък следобед,посред бял ден у нас са влезли КРАДЦИ #2gunfire #2gunfire #2gunfireняма да повярвате ама всичко са ни откраднали,като електроника,пари,злата...дождоха полицаи,криминлани за отпечатици,но за сега няма никакви следи от тях,няма и да има...
моля се на бог наистина вече да нямаме лоши новини,това е живота,човек наистина всичко претърпява,но при нас стана всичко наведнъж 
 Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 418
Здр момичета Heart Eyes Grinning

Ето Дризе - виж чак кога пиша Simple Smile

Ерсет - Ужасно съжалявам !!! Какво става . Confused..Ужас!!!! Важното е ,че вие сте добре, но мога да си представя как се чувствате!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig

Само слагам нещо да се подсилите и тръгвам ....ще съм без мъж до събота вечерта , моята пътеводна светлина замина за Испания ...тъй че който иска да ми идва на гости и преди събота  Whistling...За събота - така и не се разбра кои ще сме : за сега - аз Simple Smile, Другото ми \"аз\" - демек адашката, Дризето,Джорди, може би Призмо (ще ти напиша на ЛС адреса:), ....ами останлите, Хили, Твсетекус,Снеже,Мистик etc., ....хайде чакам подвърждение  Party Heart Eyes


Лек ден  Heart Eyes Hug Peace  bouquet
http://www.hotelmistral.gr/img/010.jpg
http://www.markshasha.com/Summer%20Wind.jpg

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 10:16 от bz

Общи условия

Активация на акаунт