Въпрос към вече ползвалите Leocrema

  • 1 048
  • 7
  •   1
Отговори
От около месец ползвам Leocrema - редуциращ за бедра и корем. първата седмица бях поразена от положителния ефект. кожата ми е много гладка и мека и в момнета, но от ролера.масажор освен, че станах на синки ми станаха някакви масни натрупвания. не е като целулит на дупки, а ама пак е гадно.
при някой от вас така ли е?
минава ли?

# 1
  • Мнения: 2 142
Гадно звучи! Аз не съм ползвала твоя крем, ползвах би-фазния, и съм доста доволна.  newsm78 Мисля, че ако продължаваш упорито, ще се разкарат и тези масни депа. Може би ще трябва да им помогнеш и с диета. Пожелавам ти успех и да се похвалиш Wink

# 2
  • Мнения: 6 155
Мастни натрупвания нямам, но синки - колкото искаш  Tired

# 3
  • Мнения: 3 777
Нищо нямам, но аз загубих ролера Embarassed и се масажирам с ръка....
Стомахчето ми е гладко.

# 4
  • Мнения: 3 537
Мажа се с бифазния гел от 12 дена и редуциращия.Мммм да....и аз имам доста синки от ролера,ама вече се оправят Embarassed
Моите резултати са сравнително добри,за тези 12 дена обиколката на ханша ми е намаляла с 2 см/от 104 на 102 см/
Талията е минус 1 см само Sad
Обиколката на бедрото горе ми е  минус 2 см/от 61 на 59/ GrinningМного съм доволна от себе си.Килограмите са пък минус 2/от 54 на 52/ Laughing
Но с бифазата се мажа понякога и 2 пъти на ден,а имайте в предвид,че ве увивам и с фолио така 3,4 часа стоя.Упражнения малко правя.На мен ми свършва вече гела,толкова ,за 2 седмици.Ще си взема пак,заслужава си.Единственото малко кофти е ,че целулита не виждам много да е намалял,но пък 12 дена са малко за него.

# 5
ще си вземя и аз би-фазен, че и без друго ми свършва. аз си мажа само бедрата, н не са помръднали на сантиметри - 51 Cry

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
..... ми станаха някакви масни натрупвания. не е като целулит на дупки, а ама пак е гадно.
Мисля, че мастните натрупвания почват да се разграждат.
При мен така се получи, когато почнах да отслабвам (разделно хранене и много спорт), беше грозна картина, мислех си че нещо съм се повредила и така ще си остана на буци цял живот, но после кожата ми се изглади.

# 7
  • Мнения: 1 541
Аз ъсм заклет почитател на Леокрема- ползвам я от години- сега не, защото не смея като съм бременна, но по темата- не е нужно да се натискаш с ролера чак до синки!!!! Това няма да увеличи резултатите по никакъв начин  Wink А за тези отделни "бучки" -ролер масажа има за цел да "разбие" мастните натрупвания (образно казано), а след това е хубаво с ръце или с вакум уред да правиш дрениращи и изглаждащи масажи- тяхната цел става ясна от името им  Sunglasses  А и недей да пренебрегваш загряващите кали- те също доста допринасят!
Успех  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт