Къде във Велинград?

  • 19 908
  • 87
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
В кой хотел във Велинград бихте отседнали? От къде сте доволни и от къде разочаровани?
Много ми се искаше да е някъде другаде почивката ни,но по курортите с борови гори трудно намирам избор на хотели с външни басейни ,а на това държим.
Ходила съм в Камена преди 2-3 години,но не смятам пак там да ходя,иска ми се  нещо друго да пробвам, какво ще препоръчате?

# 1
  • Мнения: 283
ГРАНДХОТЕЛ ВЕЛИНГРАД- върнах се преди 2 дни. нямам думи просто, като влязох в софия ми се доплака, после 2 дни бях в следваканционна депресия Laughing и още съм ...
ходя там за 5ти път като този с 5 дневен пакет, супер доволна съм нямам забележки от нищо

# 2
  • Мнения: 283
иначе има и други добри- велина, спа клуб Бор, двореца но той е по-скъп, въобще Велинград е любимо местенце за отдих в нашата къща. виж ги в нета имат сайтове, но за мене гранда си е № 1

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Гледах ги, прати малко снимки ако ти е удобно, аз се чудя между няколко хотела- този, бор и абир май беше другия,чудя се още. Кухнята как е и на какви цени е, да не се уливат с цените на ястията?

# 4
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
По- принцип Варна си е скъп град, особенно през лятото, но все пак да не е нещо баслословно.

# 5
  • Мнения: 283
абир е трагичен в центъра на града е, пълно с араби в никакъв случай, както и рич- отдолу дъни механа омар, басейна е малък, олимп е пълна селяния

# 6
  • Мнения: 283
ами честно казано ние не сме яли много в ресторанта- ходим в ресторант Милениум в центъра, много е добър, на нормални цени. В никакъв случай не ходете в ресторант Том и Нези- няма такава  мизерия

# 7
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз май и на спа хотел Бор хвърлих око. Мъжо е трагедия, той под почивка разбира да влезе в хотелчето и ако може да не излиза от него цялата почивка, обича да вечеря на мястото, той от спалнята ще ходи да яде и на басейна и пак в тази последователност.Никакви разходки не го блазнят, предния път обикаляхме из велинград,сега със сигурност няма да обикаля, но тогава не си спомням къде освен в хотела вечеряхме. За бор имаш ли впечатления?

# 8
  • Мнения: 283
ами не, ние ходихме да го разгледаме отвътре и бях много впечатлена но не мога да ти кажа как е обслужването и цените в ресторанта. нещо май ресторанта доколкото съм чела тук във форума не става, но то хора всякакви..... вкусове всякакви. потърси в темите може и да намериш отзиви, но доколкото видях добър е. виж и велината, но той е по- далече от града,
е пиши как сте изкарали, аз още го сънувам басейнчето. тука тая смрад в софия ми идва в повечко  Laughing

# 9
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ние основно заради минералната вода искаме,че аз все проблеми имам с гръбнака, а и мириса на борова гора ми пълни дробовете и душата.
Иначе тук сме на 2 крачки от морето и морската, но още не съм си потопила дупето в морето, то нали си е известно че варненци на плаж не ходят.
Ще мислим още,дано да се осъществи почивката.

# 10
  • София
  • Мнения: 227
И аз също горещо ти препоръчвам Гранд хотел Велинград. Един път бяхме в Бор, понеже го откриха след това и решихме да пробваме и там, но не само на мен, но и цялата ни компания при сравнението м-у двата хотела предпочита Гранда. И в двата хотела има хубави СПА центрове, така че ще можеш да се поглезиш.

# 11
  • Мнения: 1
Гранд Хотел Велинград е мястото! Чисто, хубаво... Двойните стаи са доста приятни. Тъй като съм с дъщеря тийнейджър бяхме взели две стаи и не излезе толкова скъпо. Гледах тема за хотела от преди приблизително половин година и трябва да ви кажа, че доста неща са се променили... Персонала на целия хотел е много добър и отзивчив. Закуската е от 7.30 до 10, като до 10 часа масите се зареждат с храна и винаги има свободни маси. Също така басейните затварят в 20 часа, така че не се вдига шум от там. Е, наистина ресторанта е скъпичък, затова ви препоръчвам ресторанта на хотел Олимпик. Не е нищо особено, но обслужването, както и кухнята са много добри. Иначе нещото без което не заминаваме на почивка е лап топа на дъщеря ми и тя изказа доста позитивно мнение за безжичния интернет на хотела.

Искам и да изкажа мнението си за хотел Бор. Хотела като цяло е хубав, но обслужването е под всякаква критика. Стаите не са нищо особено, а басейна /вътрешния имам предвид, но не съм сигурна дали има външен, защото бяхме там през зимата/ и джакузито са ужасно мръсни! За да си вземеш голяма кърпа за басейн трябва да представиш карта, която ти дават от рецепцията, но не винаги има кърпи. Спа центърът е сравнително добър, но там също не се поддържа особена хигиена. Асансьорите засядат всеки ден, а за майка с количка изкачването на 3-4 етажа по стълбите е бая сложна работа. Пиано бара е много хубав, но както вече казах обслужването е ужасно. Можете да си поръчате фреш от портокал и след половин зас и 3 напомняния да ви донесат Спрайт, което съгласете се меко казано предизвиква дискомфорт. Освен това ако запишете нещо на сметката на стаята си не ви искат подпис на сметката, а ако вие поискате да се подпишете повечето пъти няма да стане... Съответно могат да ви излъжат със сметката, както стана с нас. Механата им не е нищо особено, а и музиката е само и единствено чалга, което моето семейство лично не харесва. Абе въобще... Не ви препоръчвам да ходите там, най-малкото защото ще ви съсипят нервите...

# 12
  • Мнения: 398
Снощи говорихме и ние за Велинград.Майка ми ме съветва да отидем на санаториум.Бившия военен санаториум,сега се казвал "Вита" предлагал много екстри,процедури  и същевременно удобства.
Някой да е ходил скоро там и да каже как е? Става ли за семейна почивка?Аз искам да се възползвам от някоя и друга анти стресова процедура,но същевременно и децата да имат какво да правят...

# 13
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Във Велинград във почти всички хотели можеш да намериш спа процедури за релакс и антистрестерапия, мисля че не си струва да ходиш в Вита,има къде къде по-добри спа хотели,койо предлагат тези процедури,но вие си знаете как сте с финансите,мисълта ми е че такива процедури предлагат почти всички спа хотели,както и хотел Камена.

# 14
  • Мнения: 398
Във Вита не е ли хубаво?

Общи условия

Активация на акаунт