денонощни аптеки няма!!!!!!

  • 2 176
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Случвало ли ви си е да не можете да си купите лекарство през нощта? Ако детето вдигне температура няма да дойде Бърза помощ!!! Няма апреки в общините Монтана, Видин, Перник!!! Тва не е нормално!!! В София няма проблем, ама в по-малките градове???

# 1
  • Мнения: 780
Честно казано не.И дано не ми се случва.В малките градове, в които съм ходила, аптеките са частни и не е проблем да звъннеш на звънеца и аптекарят идва.

Винаги съм заредена с лекарства за сваляне на температура и болкоуспокояващи.

# 2
  • Мнения: 2 731
не не ми се е случвало .Надявам се да не се случва 

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Въпреки, че съм в София и до нас има денонощна аптека, винаги имам под ръка температуропонижаващи и болкоуспокояващи.

# 4
  • Мнения: 1 820
Не ми се е случвало и дано не ми се случи  PraynigВинаги имам лекарства в хладилника за температура и болка,и за повръщане,ампули алергозан и урбазон.За разтройство,за запек и за всичко гледам винаги да съм заредена,защото човек незнае в каква ситуация ще изпадне.Още повече за лекарствата който са за дете,просто когато нещо свърши още на другия ден копувам.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 715
Случвало ми се е единствено на село. Аптеката им работи веднъж на 100г, няма много лекарства. Ако искаш нещо по-специално ходиш до града. Но и там май няма денонощни аптеки.

# 6
  • Мнения: 413
Не знам къде в Монтана сте търсили,но има денонощен пункт,така го наричам защото си е от едно време и не кой знае какъв но аз съм ходила и работеше Peace
Ходили сме и в бърза помощ,и от там не са отказвали да ни помогнат,това е пак вариант да се изкара ноща,пък на следващия ден си търсим джипито.

# 7
  • Мнения: 2 908
В Троян също няма денонощна аптека ConfusedИма една,дето работи до 00ч и хайде да спят и те(намира се на другият край на града,а ние на другият).Не говорим тук,за това да ходим в Бърза помощ или другаде,това го знае всяко хлапе Confused,говорим,за това,че няма една смотана аптека,ако имаш наистина нужда да те обслужи.
Абе с една дума-тия ,дето живеем в провинцията понякога да си блъскаме главата,защо живеем в България въобще.

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 726
аз пък работя в денонощна аптека...май е единствената в града.

Общи условия

Активация на акаунт