Периодът след инсеминация...

  • 17 440
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета! Аз съм съвсееееем нова регистрирана, но отдавна  чета форумите. Благодарение на вас успях да си отговоря на много въпроси, за което ви благодаря! Сега дойде ред и аз да попиша. Обръщам се към всички, които са правили успешни и не дотам успешни инсеминации. Преди 13 дни мина моята първа такава и днес търпението ми се изчерпа и си направих тест за бременност. За съжаление е отрицателен. При мен процедурата мина при стимулиран цикъл с Клостилбегит от 5 до 9 ден. На 10 ден докторката видя фоликул 25.3 мм голям, същия ден ми сложиха Прегнил - 10 000 единици и на следващия направихме инсеминацията. Фоликулът беше пораснал до 26.1 мм. На следващия ден отидох на контролен преглед и се установи, че се е спукал. До днес пия Дуфастон. Според вас имам ли някакъв шанс до няколко дни все пак да видя положителен тест? Ще ми бъде много полезно момичета, които вече са успяли чрез инсеминация, да споделят за периода между процедурата и положителния тест, по-точно за симптомите и усещанията. Странното при мен е, че винаги са ме боляли гърдите преди да ми дойде, а сега - не, имам чувствителност само на зърната. Може би това е от някои от хапчетата? За сега не искам да правя кръвен тест, първо ще изчакам евентуално закъснение. Разкажете при вас как беше.

# 1
  • Мнения: 2 343
По принцип 13 ден е рано. Най-рано на 15 ден отчитат уринните тестове. Кръвен може да се пусне и по-рано и да отчете реално. И аз имах чувствителност на зърната докато пиех Дуфастон. За съжаление при мен резултата е отрицателен.

# 2
Съжалявам! И аз все си мисля, че този месец и моят резултат ще си остане такъв Sad Нямам никакви симптоми, които да ми подсказват, че съм бременна. А и какво ли очаквам? Всъщност, чудя се след всички хапчета, може ли да са по-различни въпросните симптоми или пък изобщо да ги няма на този етап?! Правя отчаян опит да си давам надежда, нали усещаш, ама...

# 3
  • Мнения: 1 284
Не търси симптоми толкова рано. NaughtyАз съм с две неуспешни стимулирани инсета.Също имах чувствителност на зърната.В никакъв случай не спирай хапчетата,докато док не прецени.
Ще стискам палци да се похвалиш Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 2 343
За съжаление няма симптом, който да отговаря само на + тест. Не се вглеждай, времето само може да покаже.

# 5
Благодаря ви, че ми обръщате внимание и ме подкрепяте! Обещавам, че какъвто и да е резултатът ще дам "пресконференция" Simple Smile Стискайте ми палци!

# 6
  • Мнения: 1 284
Палците ги имаш Wink Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 356
sladur4e,продължаваме да стискаме палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Имаш ли вече резултати?Понякога липсата на симптоми също е симптом Wink Хайде,мила,дано се похвалиш с  EFP
И на вас,момичета желая от сърце да видите скоро двете чертички на теста.Знам какво е дългото чакане да станеш мама.Все пак и ние 6 години се борихме със стерилитета.Късмет!  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 589
sladur4e домашен тест може да ти отчете и на 9 ден. Аз лично правих на 13 и отчете. По-сигурно е обаче да се направи кръвен.

Успех и дано видиш  EFP скоро.

# 9
Отново от все сърце ви благодаря на всички за подкрепата! Тест ще направя утре сутринта на 15-тия ден, ако не ми дойде до тогава. Аз по принцип съм с по-ранна овулация и този месец след стимулацията не направих изключение. Така че, ако ми идва, то ще да е скоро. Хич не ми се вярва, че утре ще покаже /+/. Не знам защо - вътрешно усещане. Щом на 13-ти ден е /-/... Но утре ще пиша.   Hug за всички ви!

# 10
  • Мнения: 2 423
Сладурче стискам палци за утре Praynig

# 11
  • Мнения: 149
Сладурче стискам палци за утре Praynig. И не си вкарвай разни филми в главата. От личен опт знам, че на 11 ден от инсето ми уринният тест показа само една чертичка, т.е. чисто "-" тест, но аз чинно си изчаках 15 ден и направих кръвен и резултатът беше 100.3 при граници 0-3 и бях бременна. Дано и ти ни зарадваш с такива новини.

# 12
  • Мнения: 3 246
Сладурче стискам палци Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 1 284
Сладурче какво стана,прави ли тест? Praynig Praynig Praynig

# 14
Много ви благодаря за палците и за всичко останало! Simple Smile За съжаление имам един голяяяяяяям минус на теста. Правих го сутринта, на първа урина - 15-ти ден от инсето. Това е то!!!!!!!  Close Много ми е гадничко, но трябва да приема, че не съм чак такава късметлийка, че да стане от първата процедура. Сега чакам да ми дойде, лекарката каза, че от Дуфастон може да ми дойде и на 28-ми ден. Така, че с нетърпение чакам и започвам отново стимулация. Предполагам, че няма да има проблем един след друг два цикъла да стимулирам и инсеменирам. Утре ще се обадя на докторката и ще се договорим. Да знаете, че от сърце ви желая успех в бебеправенето. И пак много ви благодаря за всичко!

Общи условия

Активация на акаунт