Къде и какво ядат децата на морето?

  • 3 192
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
притеснявам се за децата ми какво ще ядат на морето голямата е на 5 годинки,с нея не е толкова голям проблема но малката е на година и 9 месеца и се притеснявам много,дайте инфо Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Точно затова избрахме да сме на квартира с възможност за ползване на кухня. Не смея да давам храна от заведения - нито знам дали са пресни месата, нито откъде са, нито пък знам как си мият зеленчуците и съдовете.
Не че ми се готви, ама   chef Дъщеря ми харесва общо 1 или 2 пюрета все още, та това поне за нас не е вариант Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
за дете на 1 година и 9 месеца, аз бих си купила предварително достатъчно на брой готови пюрета в бурканчета. така и съм правила за моето дете.

# 3
  • София
  • Мнения: 593
Ами същото каквото и тук Laughing
Предполагам че още сте на пюрета, ако не супички от ресторантите може да взимаш и да си ги пасираш примерно.
В някои заведения има и специални детски менюта, дори има и детски кухни за летовници. Peace



Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 13:51 от Лала Рахин

# 4
  • София
  • Мнения: 593
О, извинявам се прочетох че сте на 9мес. Crazy
Нищо ако ядете пюрета това е вариант.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
Каквото ядем и ние. Избираме заведения с добра посещаемост и хигиена.

За дете на година и 9 месеца обикновено се намира добър избор от супи, задушени зеленчуци, "домашни" манджи от типа на мусака, гювеч, месо с ориз и т.н.

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На Allinclusive сме,ще чдът каквото има в ресторанта.
Обикновенно в хубавите хотели хараната е на ниво,хигиената е добра и няма проблеми.
Когато малката беше по-мъничка вземахме готови пюрета на Семпер за след една година.
Но тя често бъркаше и в нашите чинии. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 082
готвила съм и съм стерилизирала бурканчета.ако сготвиш една супа и едно,две яденета-сипваш ги горещи в бурканчета и обръщаш с капачката надолу.така ще имаш домашна храна.може и да не е за цялата почивка,но аз хранех детето и бях спокойна ,защото понякога вечеряме късно и не го мисля дали е гладно или не

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами аз възнамерявам да си нося пюрета и мляко (АМ) от тук.

# 9
  • Мнения: 10
Ми май като се замисля това с пюретата ми се струва най уда4ното решение,мога да стерилизирам храна в буркан4ета оба4е после каде да ги топля????? newsm78 newsm78 Там където ще отседнем няма котлон #Cussing out

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ми май като се замисля това с пюретата ми се струва най уда4ното решение,мога да стерилизирам храна в буркан4ета оба4е после каде да ги топля????? newsm78 newsm78 Там където ще отседнем няма котлон #Cussing out

 Хмммм,а къде ще отсядате?
 Когато сме с деца винаги предвиждаме хубав хотел,където няма да ми откажат да ми затоплят нещо или да помогнат с децата.
 Иначе котлонче може да си вземете,има мънички. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 715
Ми май като се замисля това с пюретата ми се струва най уда4ното решение,мога да стерилизирам храна в буркан4ета оба4е после каде да ги топля????? newsm78 newsm78 Там където ще отседнем няма котлон #Cussing out
Аз ще си нося каната за вода. Така хем ще давам преварена, а не минерална, хем мога да топля на водна баня.

# 12
  • Мнения: 1 046
Аз съм си тука на морето, но когато сме ходили на планина с дребо ( според мен проблема с качеството на храната е еднакво спорен и на двете места) съм го "изхранвала" с пюрета, бях се заредила с каши, отделно в заведение варен картоф (т.е. картофена салата) няма как да не ти сервират, сухари съм си взимала, но и от нашите чинийки каквото си е харесал и става за него също не съм му спестявяла.

Не се шашкай толкова вземи пюрета и все ще има подходящи кръчми или заведения (в Трявна даже са ни пасирали супата) наслади се на момента, вземи подходящи кремчета да не изгорите и   grinning039
  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 807
ilian4eto , ако по-малкото ти детенце харесва пюрета, запаси се предварително.
Ако предпочита готвено можете да вземете котлонче, за да приготвяш любимите храни, ще бъде решен и въпросът със затоплянето  Peace

За 5-годишното човече - проверена храна от сериозни заведения, НЕ на ястията с яйца, вкл. и супа със застройка, плодовете и зеленчуците са щателно измити и обелени  Grinning

Приятно изкарване!  Hug

# 14
  • Мнения: 4 555
Ми май като се замисля това с пюретата ми се струва най уда4ното решение,мога да стерилизирам храна в буркан4ета оба4е после каде да ги топля????? newsm78 newsm78 Там където ще отседнем няма котлон #Cussing out
Давай ги на стайна температура, едва ли ще са прекалено студени  newsm78
Аз пюрета не топля, ако ги давам веднага след отваряне, а понякога директно от хладилника ги давам, пак без да ги топля.
Иначе ел. кана е добър вариант, ако държиш да са топли.

Общи условия

Активация на акаунт