Имен ден на Преслав

  • 4 703
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 520
Здравейте, малкият ми син се казва Преслав. Някой знае ли кога трябва да празнува именния си ден? Предварително, благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 155
Поразрови се в интернет или питай в най-близката църква....

# 2
  • Мнения: 9 814
Честно казано половин час рових в нета и не открих имен ден на Преслав.

# 3
  • Мнения: 4 753
И аз не успях да намеря в нета... Това не означава, че няма имен ден... То май в днешно време всички имена ги набутаха на разни дати, включително и мойто, а аз никога не съм празнувала имен ден...  Crazy

# 4
  • Мнения: 5 591
Дъщеря ми се казва Преслава.Ще следя темата. Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 12:50 от vancheto*

# 5
  • Мнения: 2 155
Май няма имен ден....и аз се рових в нета....но нищо не открих   bouquet

# 6
  • Мнения: 4 335
И в православното календар4е няма нищо Thinking

# 7
  • Мнения: 1 364
Няма имен ден.

# 8
  • Мнения: 520
на Вси светии е така ми казаха

# 9
  • Мнения: 2 155
Да, логично е да е на Вси Светии, тогава имен ден имат всички тези, които по принцип нямат.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
Мисля, че няма такъв ден..все пак това е име на град.....не на светец....

# 11
  • София
  • Мнения: 203
Syjalqvam 4e pэ6a na latэnэca, no pi6a ot 4ujbina i nqkoi bukvi gi nqma na klaviaturata. Dy6terq mi e Preslava pэtahme minalata godina 2-ma nezavisimi popa i kazaha, 4e Preslava ozna4ava pre-slavna, a takava e Deva Mariq. Taka 4e imenniq den e na 15 avgust i nie dvete si praznuvame imennэte dni - az sym Maria. Kato q kry6tavahme pak popitahme - otgovoryt be6e s6tiqt - roviha se v edni debeli i golemi knigi. Predpolagam, 4e za Preslav 6te e analogi4no.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 149
kd 15.08

# 13
  • Мнения: 4 555
Syjalqvam 4e pэ6a na latэnэca, no pi6a ot 4ujbina i nqkoi bukvi gi nqma na klaviaturata. Dy6terq mi e Preslava pэtahme minalata godina 2-ma nezavisimi popa i kazaha, 4e Preslava ozna4ava pre-slavna, a takava e Deva Mariq. Taka 4e imenniq den e na 15 avgust i nie dvete si praznuvame imennэte dni - az sym Maria. Kato q kry6tavahme pak popitahme - otgovoryt be6e s6tiqt - roviha se v edni debeli i golemi knigi. Predpolagam, 4e za Preslav 6te e analogi4no.
Много ми хареса това обяснение  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 120
Благоадря ви много:)
Вече знам, кога ще празнуваме:)Много търсих инфо по въпроса, но нищо не открих, сега вече знам, благодарение на вас:)
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт