Отново за цветната снимка!

  • 526
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 703
Здравейте,момичета!Преди време ви питах за цветната снимка-какво е и защо се прави?Сега ви моля да ми препоръчате доктор в Майчин дом или Шейново,при който да се направи,за който знаете,че е добър или сте си правили при него.Също така,понеже не съм много наясно-цветната снимка на ренген ли се прави или на ехограф,или и на двата може и ако е така,кое е по-добре?

# 1
  • София
  • Мнения: 96
Ходих наскоро до Шейново да питам з ацветната снимка. Лекарката била само една, която я прави, но е в отпуск до края на юни. Струва 80 лв. Отделно искат микробиологично изследване и ПКК, правени задължително в тяхната лаборатория. Но пък ще ти я направят без проблеми, докато в Майчин дом е истинска сага да си направиш такова изследване, ако не си частна пациентка на някой от лекарите.
И в Шейново, и МД се ползва рентген.
Ехограф се ползва при хидротубациите, които правят със същата цел в частни клиники като МЦ София и Репродуктивно здраве.

# 2
  • Мнения: 533
Аз съм правила хидротубация под УЗ контрол в МЦ София, ако мога да съм ти полезна с нещо. Предварително трябва да си направиш микробиология и ПКК, а изискването в Репродуктивно здраве беше само утайка. На двете места струва приблизително еднакво - малко под 100 лева.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт