Проблем с миялна - програмите се скъсяват!?

  • 640
  • 6
  •   1
Отговори
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не знам дали се е случвало на някой, но при мен за няма година програмите се скъсиха с над 10 минути! Миялната е мидея, с електронен дисплей. Когато я купихме, най-силната програма беше 2ч. и 6 мин. Постепенно времето намаля и сега е 1ч. и 52 мин. Същото е и с другите програми, без 7 минутното изплакване...Имам чувството, че скъсява от към изплакване, защото съдовете са идеално измити, но като че ли има следи от препарат по тях - стоят замазани чашите.
Не знам важи ли гаранцията и, след като не е въведена в експлоатация от техник, а от мъжа ми? newsm78

# 1
  • Мнения: 606
Каквито и съвети да получиш в темата, този проблем може да се разреши само в сервиз.

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ха, да не би да си включила 1/2 бутона и да не го забелязваш. Защото при мен на 1/2 програмата от 2 часа и 5 мин се скъсява точно на 1 час и 58 минути. Прочети си упътването. Ако не е това, значи е нещо в електрониката. Моята фурна е с 10 функции, напълно електронна, след един токов удар и се появи 11 програма, малко странна- 10 минутно печене на горен, долен и вентилатор, на 150 градуса. hahaha Така че, имам допълнителна програма сега. Та може нещо в електрониката да е, от тока.
НАскоро пък , пак след токов удар миялната ми показваше всички програми с 10 мин по-малко, вкл и кратката програма. Но след изключване и включване от контакта се оправи.

Между другото, аз трябва да си купувам уреди за американски стандарт,защото нашият ток се доближава до техния- 110 волта. ЕОН- #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ето тъкмо за това пиша и пак се случи, редактирам за да добавя. Чувам, че миялната издава странен свук.Отивам. Перката се завърта за момент и спира, всичко изгасва на дисплея и това се повтаря многократно. Отново токът е ужасно слаб, не и стига да завърти нормално перките, препарата стои в отделението, не намокрен дори. Изключих всичко възможно- бойлер, фурна и тръгна нормално миялната. Направо не знам как е възможно, иде ми да ги убия тия.

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 12:22 от Джемма

# 3
  • Мнения: 60
сори за офтопика, ама няма ли възможност да ги съдите тези от еон?

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
СтелиЯни - можеш ли да даеш линк към машинката си?

# 5
  • Мнения: 606
СтелиЯни - можеш ли да даеш линк към машинката си?
Шани, щях да те препоръчам, но реших, че не е правилно без да те питам и си затраях.  Sunglasses

# 6
  • Oslo
  • Мнения: 659
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013082

Това е миялната, (Шани, надявах се да се включиш)!   bouquet

Джема, , аз нямам половин програма, и с изключване от контакта не става.....

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 22:10 от СтелиЯни

Общи условия

Активация на акаунт