Старите шишета

  • 1 703
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 500
Какво правите с тях, пазите ги за друго бебе, подарявате или ги хвърляте. Имам доста и се чудя какво да ги правя?

# 1
  • Мнения: 46 436
Първото ще го запазя за спомен, а другите ще ги подаря ....... ако има кой да ги вземе /Камера Mr. Green/, но пък са като нови и съм много доволна  Party

# 2
  • Мнения: 2 807
От баткото ги изхвърлих - всичките 6-7 бяха като новички (на Avent), но някакси не можех да си представя че второто ми бебче ще използва шишета втора употреба, пък било то и от бате Wink

Можеш да пуснеш тема, че ги подаряваш - някоя мама в нужда може и да ги използва.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И ние имаме доста - не знам какво да ги правя! Ще запазя само първото шише, което ми подариха още преди да родя - капачката му е като дрънкалка и е много хубаво!

# 4
  • Мнения: 542
Ако няма какво да ги правиш - моля, аз проявявам интерес към всякакви шишета (барабар с бибероните) и всякакви други стари и нови пособия за хранене. Никого няма да храня с тях, нито ще ги събирам за количество, интересът ми е професионален и издирвам интересни начини и средства, (както и традиционни) които сте прилагали, за да нахраните децата... Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Седят ми по шкафовете  Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle и ако дъщеря ми реши да се прави на МАМА  reverance й давам собствените да си храни куклите с тях  Misc Baby Bottle.
Шишетата на брат й ще добавя към нейните и в един прекрасен миг ще ги хвърля всичките  newsm28

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вече на няколко места четах(едното в книгата на Лиляна Трифонова), че в никакъв случай шишета не трябва да се ползват от друго бебе Rolling Eyes
Причините не ги помня,защото ми се струва,че пак са се поизхвърлили с "проучванията" ,но ми се струва на мен нехигиенично най-вече,колкото и да е стерилизирано шишето!Имах няколко на Авент,които бяха ползвани само по един път.Исках да ги подаря на моя приятелка, но и казах мнението ми и тя се съгласи.Сега детето си играе с няколко от тях,другите са в кофата.

# 7
  • Мнения: 2 807
Вече на няколко места четах(едното в книгата на Лиляна Трифонова), че в никакъв случай шишета не трябва да се ползват от друго бебе...но ми се струва на мен нехигиенично най-вече,колкото и да е стерилизирано шишето!

Дааа, и аз затова ги изхвърлих моите Wink

# 8
  • Мнения: 8 505
Абсолютно съм съгласна с Биляна,засега замених бибероните с приставки с дупки и кагато дре спре да ги ползва,отиват в кофата за боклук.

# 9
  • Мнения: 934
Вече на няколко места четах(едното в книгата на Лиляна Трифонова), че в никакъв случай шишета не трябва да се ползват от друго бебе Rolling Eyes
Причините не ги помня,защото ми се струва,че пак са се поизхвърлили с "проучванията" ,но ми се струва на мен нехигиенично най-вече,колкото и да е стерилизирано шишето!Имах няколко на Авент,които бяха ползвани само по един път.Исках да ги подаря на моя приятелка, но и казах мнението ми и тя се съгласи.Сега детето си играе с няколко от тях,другите са в кофата.

Towa e samata istina! (izwinjavam se za latinicata!)
Starite 6i6eta- v bokluka! I az imam okolo 7-8 (makar, 4e se karmihme 14 meseca) i mislja savsem skoro da gi hwarlja.
Za sledwa6toto bebe-NOVI4KI!

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
как пък сте сигурни, че "новит" са хигиенични, а старите били едва ли не заразни  ooooh!

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
като не ви трябват - дайте ги на Томова - жена ще ги приложи за нещо поне!
аз пък мисля моите да ги дам в някой детдом за сираци

# 12
  • Мнения: 5 500
Ако няма какво да ги правиш - моля, аз проявявам интерес към всякакви шишета (барабар с бибероните) и всякакви други стари и нови пособия за хранене. Никого няма да храня с тях, нито ще ги събирам за количество, интересът ми е професионален и издирвам интересни начини и средства, (както и традиционни) които сте прилагали, за да нахраните децата... Simple Smile
Нямаш проблеми, кажи как да организираме нещата?

# 13
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Здравейте мами,
Ние сме две луди логопедки newsm03 newsm44 и имаме колекция от всякакви биберони Misc Baby Bottle, залъгалки, Misc Baby Bottle passifier  babyuu pacifier лъжици,  feedingчаши и други подобни newsm07, всичко, което вече не ви трябва smile3521 smile3525
Ние не ги продаваме, нито използваме за хранене, а само за показване
В много редки случаи, се налага да бъде използван биберон, който е втора употреба и то ако е много рядко срещан като форма и предназначение smile3549

Можем да си организираме срещи, само на ЛС ни пишете кой къде живее или работи и ние ще се организираме

Благодарим ви  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 932
След 3-4 месечна употреба ги хвърлям на боклука.

Общи условия

Активация на акаунт