Празнува ли се 1-ия рожден ден?

  • 7 763
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
Помогнете, скоро сина ми ще направи 1 година, трябва ли да го посрещна рождения ден ? Мненията които съм чувала са различни, но не обосновани , Моля помогнете!!!! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 068
А защо да не се празнува?
Някаква конкретна причина ли има или са суеверия някакви?
Не съм чувала такова нещо досега.

# 2
  • Мнения: 7 430
Ние ще го празнуваме.....и никой не може да ме убеди, че не трябва да се празнува  Wink
...какви са тия бабини деветини newsm78

# 3
  • Мнения: 130
Естествено 4е се празнува!
Не знам кой ти е казал 4е не се празнува!
Аз за първи път 4увам някой да казва 4е  не трябва! newsm78

# 4
  • Мнения: 287
Помогнете, скоро сина ми ще направи 1 година, трябва ли да го посрещна рождения ден ? Мненията които съм чувала са различни, но не обосновани , Моля помогнете!!!! Rolling Eyes
Казват, че не е хубаво, а защо и аз не мога да си обясня. Ако някой знае може да ни обясни ... Grinning

# 5
  • Мнения: 229
За пръв път чувам такова нещо Shocked.
Макар,че има доста време до рожденния ден на дъщеря ни,ние плануваме страшен купон с мнооого гости.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За първи път чувам Shocked
Аз ще го празнувам Laughingна 16 юли-голям герой бях-как да не празнувам Laughing

# 7
  • Мнения: 5 255
За първи път чувам това  Outta Joint.
Чувала съм, че 40 рожден ден не се празнува  newsm78.

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз за пръв път го чувам.
Не пропускайте първия рожден ден на детето. За мен лично ще е незабравим днешния ден Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 544
За първи път чувам това  Outta Joint.
Чувала съм, че 40 рожден ден не се празнува  newsm78.
И аз съм го чувала това за 40тия. Ама за 1 вия защо ли??? Мисля голям купон да спретна  ura dance dazzler1  bigdance2 newsm38. Живот и здраве.

# 10
  • Мнения: 3 562
За първи път чувам подобно нещо  Crazy
Известно време живях с мисълта, че съм спец по "бабини девитине", но си отнемам титлата  Blush
Та първия РД е един от най-важните, всъщност няма маловажен РД за детето на всяка майка.

# 11
  • Мнения: 2 807
Ние го празнувахме!
Дори на половин годинка му бях спретнала - с половин торта Wink

# 12
  • Мнения: 11 607
Да, тук към Благоевград има такова суеверие. Не стига това,ами ако рож. ден е четен - слагат на тортата още една свещичка ,но не я палят. За какво е всичко това и как са ми го обеснявали!
Ами защото на мъртвец се палело една свещичка и затова не вървяло на дете да се пали една свещича макар и на торта. А за четният брой - защото на гробища се носело четен брой цветя.
Мога да кажа само едно - суеверия,суеверия,бабини деветини и нищо повече.
Щом има рож. ден детето ми ще го празнувам - никоя година не се връща. Празнували сме всички рож. дни,а напук на всичко ще си празнувам след време и 40-я рож.ден!
Знам случаи когато мои познати вярно не са празнували 1-я рож.ден или най-малкото не са палили свещичка!

# 13
  • Мнения: 1 983
За първи път чувам Shocked
Аз ще го празнувам Laughingна 16 юли-голям герой бях-как да не празнувам Laughing
иренка,и ние на 16 юли празнуваме,така поне сме го замислили,няколко приятелчета на Вики с майките си ще събера,все пак става на цяла 1 годинка Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
По-глупаво суеверие не бях чувала!
За нищо на света не бих се отказала от празнуването - направихме си страшен купон - с дечица, техните родители и с близки роднини, много хубаво беше!

Общи условия

Активация на акаунт