пак за водичката

  • 359
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 019
Днес ходих на консултация / детето ми е на два месеца/ и лекарката ми каза, че й е хлътнала фонтанелата, значи се е обезводнила да й давам вода. Пък аз съм за късното захранване, само на кърма, без вода, сокчета и т.н. Кажете ми моля ви вярно ли е това за обезводняването и опасно ли е? Иначе памперса си пълни добре.
А също така ще съм ви благодарна ако някой ми препоръча добър доктор в трета градска болница.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
Ако пиша нормално, урината е светла на цвят и не е с неприятна миризма; ако кожата е с добър тургор и като я щипнеш бързо се разглажда, а не остава 'щипната'; ако очните орбити не са хлътнали и детето като цяло има добър вид и е жизнено, най-вероятно всичко е наред и е адекватно оводнено. А може би като знае, че не даваш вода и т.н., да иска да те 'убеди' така педиатърката?

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
А може би като знае, че не даваш вода и т.н., да иска да те 'убеди' така педиатърката?

И на мене така ми се струва.Майка ми ей тъй както си се радва на Ники какъв е свеж и розов и изведнъж почва да го оплаква как не пиел водица миличкият и колко ли е жаден #Puppy dogЖив да го оплачеш направо Wink

Общи условия

Активация на акаунт