ИЗОИМУНИЗАЦИЯ",някой знае ли какво представлява?

  • 2 316
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЗА ВТОРИ ПЪТ СИ ЗАГУБИХМЕ БЕБЧЕТО Cry,ПОРАДИ "НЕЗНАЙНИ ПРИЧИНИ",
ПАК В 8-10 СЕДМИЦА,СПИРА СЪРДЕЧНА ДЕЙНОСТ И  ДО ТАМ...................
СЕГА СПОРЕД МОЯТ ЛЕКАР МОГА НАПРАВЯ САМО "ИЗОИМУНИЗАЦИЯ",С КОЯТО ЩЕ ИЗГРАДЯ ЗАЩИТА ОТ СЪПРУГА МИ,СЛОЖНО МИ СЕ СТРУВА И НЕ СЪМ УБЕДЕНА ЧЕ ЩЕ МОГА ДА  ВИ ГО ОБЯСНЯ  ТОЧНО,НО  НА НЯКОЙ ОТ ВАС,СЛУЧВАЛО ЛИ СЕ Е ДА МУ СЕ ПРАВИ ТАКОВА "ЧУДО".МОЛЯ АКО ЗНАЕТЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ , ПИШЕ ТЕ .ПОЧТИ НИЩО НЕ НАМЕРИХ КАТО ИНФОРМАЦИЯ.
ЖЕЛАЯ СЛЪНЧЕВ ДЕН И ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ НА ВСИЧКИ! Simple Smile

# 1
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Не е страшно, не е непознато и аз лично познавам 3 момичета, които забременяха след такава процедура. Потърси повече информация тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=26828.0

# 2
  • Мнения: 4 324
Не знам какво представлява процедурата, но от сърце ти пожелавам успех.
Вярвай на лекаря си, това е много важно.

# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Взема се кръв от съпруга, прави се серум, който се инжектира и по този начин се изграждат антителата. Това е най-опростеното обяснение на самата процедура.

# 4
  • София
  • Мнения: 32
Коя клиника ти препоръчва твоя доктор?

# 5
  • Мнения: 7
Здравей,препоръча ми клиника "Братя Тодорови",знаеш ли дали се прави и на друго място?

# 6
  • Мнения: 22
През юни месец ние правихме такава имунизация, т.нар.съпружеска активна имунизация. Обясниха ни , че освен заради моите завишени с 1% нк-клетки, се прави и за да предотврати ранни аборти. Нашата беше направена по описания по-горе начин- взеха кръв от мъжа ми , обработиха я /мисля отделят лимфоцитите, но не съм сигурна/, след което с три апликации, или с общо 5 инжекции ми я  връщат обработена на мен. Процедурата я правихме в клиника Якентро, Солун! Поздрави и дано съм била полезна!

# 7
  • Мнения: 7
Здравей " Д" ,а можеш ли да споделиш каква беше цената и някакви координати на клиниката.Предварително ти благодаря и ти пожелавам от все сърце най прекрасното живо  и здраво бебече на света.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 123
Миличка,
понеже много ми мирише на д-р Иво Тодоров, преди да тръгнешда правиш процедурата, посети коя да е от другите клиники по стерилитет. Приятелски съвет!

Успех и късмет

Общи условия

Активация на акаунт