Кремчета?

  • 2 060
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Мога ли да давам крем ягода,малина?
Вътре няма плод! Rolling Eyes
Понеже знам,че до годинка не трябва да се дават  такива плодове Rolling Eyesпроблемли е да давам кремове?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 857
В кремчетата няма нищо полезно и не съм давала. По-добър вариант е кисела, приготвен от чисто пшенично или царевично нишесте с добавен плод по избор към него, отколкото ароматизираните кремчета.
По въпроса - мисля, че след като няма плод не е проблем да даваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Давам също и кисели спресен плод като си ги приготвям аз  но по принцип сме на частна кухня и им харесвам кремчетата! Peace Та въпроса ми беше дали може да ги давам! Peace
Мерси!

# 3
  • Мнения: 236
Аз се почудих онзи ден,че имахме кремче ягода и след като няма плод реших да й дам.Нямаме проблеми,а и кремчетата са едно от малкото неща,които яде с охота в тези жеги.

# 4
  • Мнения: 8 242
В тези кремчета има само боя и есенция Simple Smile
Няма плод, но според мен боята и есенцията са по-неприемливи.. Всеки си преценява.
Давам само крем ваниля (от 18м.) и то много рядко. Задължително вътре с плод.

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
те тези кремчета само по име се водят различни, иначе в тях няма нищо истинско, можеш да правиш кисели или към кашата да слагаш истински плод Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 784
Може.
Не е хубаво да се дават преди годинка /даже 2/ пресните плодове, за кремчетата няма проблем.

# 7
  • Мнения: 27 524
Може и не, не е проблем  Peace

Не е хубаво да се дават преди годинка /даже 2/ пресните плодове.

Момичета, вие тотално откачихте  #Crazy ooooh! Grinning
До две годинки да не се дава пресен плод?  Crazy Хайде стига  Stop  Hug


# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Не става дума за пресен плод тотално и въобще, а конкретно за ягодата и малината.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може да даваш-няма проблем

# 10
  • Мнения: 2 908
Може да даваш-аз давам кремчета от 10-месечна.От кухнята, и аз и правя.Няма нищо лошо.Както киселите са полезни,така и кремчетата-имат прясно мляко в състава си,а това е основателна причина да се дават на детето.Има ли мляко-всичко е полезно.Кое му е пък вредното?Както каза Блонди-съвсем откачихте.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 693
Благодаря! Hug  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Може и не, не е проблем  Peace

Не е хубаво да се дават преди годинка /даже 2/ пресните плодове.

Момичета, вие тотално откачихте  #Crazy ooooh! Grinning
До две годинки да не се дава пресен плод?  Crazy Хайде стига  Stop  Hug

Имат предвид ягоди и малини.

# 13
  • Мнения: 4 784
Момичета, вие тотално откачихте  #Crazy ooooh! Grinning
До две годинки да не се дава пресен плод?  Crazy Хайде стига  Stop  Hug
Не сме чааак тотално откачили. Отговора ми засяга конкретно зададения въпрос, т.е. за ягодите и малините.

# 14
  • Мнения: 764
За мен тези кремчета са пълни с консерванти и оцветители. Като им видиш срока на годност, ти става ясно за какво става въпрос. Аз изобщо не давам на сина ми подобни неща. Имам приятелки, чиито деца направиха алергии от кремчетата Данонино.

Общи условия

Активация на акаунт