Изчезна ми музиката от харда...

  • 1 365
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Имах един куп музика на диск Д. Казвам имах, защото от вчера я няма. Останала е само папка "класическа музика. Идея си нямам как е станало. Почти изключвам възможността децата да са я изтрили: 1. щях да ги хвана в лъжа (все още успявам  Mr. Green ) и 2. имат си свои папки с музика, на друго място и не бърникат в моята. Просто това го оставям като краен вариант, но не ми се вярва.

Някакви идеи какво може да е станало.

# 1
  • Мнения: 212
Едно мога да ти кажа със сигурност - нищо в компютъра не изчезва ей така от самосебе си без причина. Компютърът сам без команда от човек не трие нищо Simple Smile Така че търси човека в случая ...

# 2
  • Мнения: 1 517
Мъжа ми не е...той просто не умее да борави с това чудо на техниката, даже не знае от де се пуска (което и ме дразни и ме радва).
Ако са децата: да изтрият 1-2-3 папки по погрешка разбирам. Ама 17...  newsm78

Следните ми въпроси може и да са тъпи, но не смейте да ми се смейте  Grinning
Може ли временно поради не знам каква причина да не се виждат иконите на папките, а всъщност да са си там?
Ако са преместени някъде как да разбера в коя част на компа са?
Ако са изтрити, мога ли и как да разбера кога е станало?

# 3
  • Мнения: 212
Следните ми въпроси може и да са тъпи, но не смейте да ми се смейте  Grinning
Може ли временно поради не знам каква причина да не се виждат иконите на папките, а всъщност да са си там? - Може но някой човек трябва да го направи това "скриване".

Ако са преместени някъде как да разбера в коя част на компа са? - Пусни търсене на всички файлове с разширение *.mp3

Ако са изтрити, мога ли и как да разбера кога е станало? - Може със специална програма, която да търси и намира изтрити файлове

# 4
  • Мнения: 1 517
Следните ми въпроси може и да са тъпи, но не смейте да ми се смейте  Grinning
Ако са изтрити, мога ли и как да разбера кога е станало? - Може със специална програма, която да търси и намира изтрити файлове

Няма ги  Sad ; търсих. Възможно е някой да ги е скрил без да иска.

Борее...дай програмката. Ши черпя  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 677
Защо страдаш, крадлива жено? Открадни пак.

# 6
  • Мнения: 212

Няма ги  Sad ; търсих. Възможно е някой да ги е скрил без да иска.

Борее...дай програмката. Ши черпя  Mr. Green
Ши черпиш на някоя чужда сватба сигурно Simple Smile
Не може някой да ги скрие без да иска. Трябва да се цъкне с мишката на няколко места за да ги скриеш. Това не става без умисъл.
Сигурно децата са ги изтрили за да ти отмъстят за нещо за което си ги наказала Simple Smile
Провери ли да не са в кошчето. Всичко отива първо там преди да бъде изтрито завинаги.

# 7
  • Мнения: 1 517
Ее, не съм чак толкоз изостанала де, първо в коша рових. Няма. Отмъщението го изключвам като вариант, щото после наказанието ще е жестоко  #2gunfire А за черпенето - аз съм маджурка, ама не съм скрънсза  Whistling

Сопранов - аз съм много подредена жена. Музиката ми не беше сбирщина, всичко си беше класифицирано. И голяма част от песните ги имам от баща ми, който по настоящем ми е сърдит (и аз на него), пък и ми е малко далечко да му гепам дисковете (2000 км). Иначе скрупули нямам.

Борисе, ти ся ши даваш ли програмата (и да ми обясняваш съответно)  или...ще я даваш?

# 8
  • Мнения: 212
Ее, не съм чак толкоз изостанала де, първо в коша рових. Няма. Отмъщението го изключвам като вариант, щото после наказанието ще е жестоко  #2gunfire А за черпенето - аз съм маджурка, ама не съм скрънсза  Whistling


Щом ги няма в коша значи някой ги е изтрил и после ги е изтрил и от коша което говори за явна умисъл при деянието:) Ако бяха изтрити случайно нямаше да ги трият от коша ...
Пак ти казвам - нищо в компютъра не се скрива и не изчезва само без намесата на човек...

# 9
  • Мнения: 1 517
Коша като е препълнен от един момент натаък има опция директно да се трият файловете (не се изразих много правилно, но разбра какво имам предвид).
Все тая кой и защо ги е изтрил. Искам си музиката  Crossing Arms
А ако е вирус? И да изчезнат от самосебе си? Може ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
Това и на нас ни се е случи преди доста време. Изчезна музиката. Мъжът ми прави, струва накрая помислихме, че е някакъв хакерски атентат. Пробвай с програмката, за която говори Борис. Не знам каква е, мъж ми е по в час. Ще го питам като стане ако искаш.

# 11
  • Мнения: 98
Няма какво да спорите или е външна намеса или някой сектор от харда ти се е прецакал и е затрил музиката. На мен ми се затриха клиповете на детето и снимките на мъжа, а пипаме компа само аз и той. Tired Не са вируси, не се върнаха с програма и сега от време на време забива на някоя снимка или филм, точно е прецакан сектор.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
http://www.officerecovery.com/freeundelete/

нещо такова ... ключова дума "undelete"

# 13
  • Мнения: 649
Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца аз предполагам какво е станало ! Дошли са мравките на Горгона Медуза и тайно са ти взели цялата музика и в момента сигурно се кефят на "Буболечка" кючек! Също така може и да е твоя огромен плъх!

# 14
  • Мнения: 1 517
Не са на Горгоната...въпросния кючек е в оаоката на сина ми и си е там  Crossing Arms  Joy

Общи условия

Активация на акаунт