Кандидат- студенти 2008год.

  • 19 347
  • 240
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 005
Подадохте ли си документите за ВУЗ-овете?

# 1
  • Мнения: 270
Чакам си дипломата в понеделник Simple Smile Във вторник заминавам да подавам

# 2
  • Мнения: 6 005
Чакам си дипломата в понеделник Simple Smile Във вторник заминавам да подавам
Нали министъра каза на 27. На вас защо чак на 30 ще ви ги дават?

# 3
  • Мнения: 270
Защото  не мислят, че някои ще подават документи за изпити явно...

# 4
  • Мнения: 475
Здравейте отдавна не съм писала  Hug И на нас на 30 ти ще ни дават дипломите  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 005
Здравей  Hug и добре дошла в новата тема.

# 6
  • Мнения: 1 354
Здрасти и от мен
Момичета аз утре ще си взимам дипломата и ще ходя да си подавам документите.Реших обаче,че на изпити няма да ходя,тъй като надали ще изкарам по-висок успех от 5,70,което имам на матурата.Чудя се къде мога да потвърдя тази си информация за двата университета,които ме вълнуват,за да не стане накрая фал с не се явил  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 270
DKNY`, ми виж в сайтовете на университетите. Или ако там няма тази информация потърси някакви връзки с ВУЗ-овете (телефон, имейл) и се свържи с тях да ги попиташ.

# 8
  • Мнения: 270
Да се оплача. Днес отивам да подавам документи за изпит в Ловеч. Бях в 7:30 там (а те работят от 8:30), и преди мен имаше поне 20 човека. Уж до 12:30 приемаха документи само за Варна (ВИНС), но се оказва, че те нямат документи. Чакахме до 9:30 да докарат документи и като разпечатаха плика се оказа, че не са пратили документи за Варна. И решавам да ходя на Плевен там да се записвам. Там се оказва, че очакват документи, но пък чакали 200 човека. И отпада и Плевен. И сега заради тази "невероятна" организация през нощта ще пътувам за Варна, за да мога да се запиша, тъй като в тази държава няма оправия!
Един приятел, с който чакахме заедно, излезе в 13:00 готов с документи и всичко (а сме там от 7:30), друга приятелка е там от 11:30 и в 19:00 е свършила. Как може такова безобразие се чудя. На всичкото отгоре на обяд бяха свършили и документите за В.Търново и за Благоевград, а да са минали най-много 15 човека. Чудя се това бюро за какво е сложено там, като само усложнява нещата.
На всичкото отгоре хората се бутаха, пререждаха и беше пълна олелия!
Та от мен това за сега покрай записванки.Дано поне вие се оправите, а да не сте като мен.Късмет!

# 9
  • Мнения: 6 005
Да се оплача. Днес отивам да подавам документи за изпит в Ловеч. Бях в 7:30 там (а те работят от 8:30), и преди мен имаше поне 20 човека. Уж до 12:30 приемаха документи само за Варна (ВИНС), но се оказва, че те нямат документи. Чакахме до 9:30 да докарат документи и като разпечатаха плика се оказа, че не са пратили документи за Варна. И решавам да ходя на Плевен там да се записвам. Там се оказва, че очакват документи, но пък чакали 200 човека. И отпада и Плевен. И сега заради тази "невероятна" организация през нощта ще пътувам за Варна, за да мога да се запиша, тъй като в тази държава няма оправия!
Един приятел, с който чакахме заедно, излезе в 13:00 готов с документи и всичко (а сме там от 7:30), друга приятелка е там от 11:30 и в 19:00 е свършила. Как може такова безобразие се чудя. На всичкото отгоре на обяд бяха свършили и документите за В.Търново и за Благоевград, а да са минали най-много 15 човека. Чудя се това бюро за какво е сложено там, като само усложнява нещата.
На всичкото отгоре хората се бутаха, пререждаха и беше пълна олелия!
Та от мен това за сега покрай записванки.Дано поне вие се оправите, а да не сте като мен.Късмет!
Олеле ного голяма обърквация. Аз добре, че отидох в петък, защото знаех, че тая седмица ще е лудница. Леле мале добре, че съм отишла от рано. Преди мен имаше 6-7 човека, а общото време прекарано в бюрото беше 4 часа  #Crazy малко нали? Павче дано във Варна да не е така, но едва ли..

# 10
  • Мнения: 270
Ми дори и да е така нямам избор. Затова ще пътувам през нощта, за да съм там в 7ч и да чакам да отворят.

(Май само ние двете си пишем в тази тема Sad ]

# 11
  • Мнения: 475
оо и в Пловдив има проблем с тези документи за Варна свършиха и тука просто не знам,утре ще ходя в София да се записвам за УНСС и мисля да проверя там дали ще мога да се запиша за Варна ако не не знам просто, днес се записах в ПУ само час и половина беше чакането, имаше една припаднала и това е,утре сутринта към София пътувам, целувки и успех на всички и търпение  Hug

# 12
  • Мнения: 270
Подадох си документи във Варна и стана точно за 15 мин. ...

# 13
  • Мнения: 475
а знаете ли дали друг вместо мен може да подаде ако си изпратя всички документи,значи няма опашки викаш, а дали работят събота и неделя?????

# 14
  • Мнения: 270
а знаете ли дали друг вместо мен може да подаде ако си изпратя всички документи,значи няма опашки викаш, а дали работят събота и неделя?????

Би трябвало да може. Ако си се подписала навсякъде, където трябва. Само трябва да си пратиш по дадения човек оригинал на диплома и лична карта. А би трябвало и събота и неделя да работят, тъй като последния срок е понеделник. Ама за това пиши имейл на университета и ги питай. Веднага ще ти отговорят[в смисъл утре де Simple Smile ]

Общи условия

Активация на акаунт