Подходящо място на морето

  • 1 890
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Извинявам се, но пак ще питам за МОРЕНЦЕТО.
Мислим да пратим майка ми и леля ми заедно с двете внучки в началото на септември на море. Бабите държат да има осигурено ядене - закуска, обяд вечеря. Може би ще е хубаво да е по на юг, да има градина или паркче, по възможност и детска площадка, където да разхождат децата, плажа да е на близо, че майка ми не е добре с краката, да е в някой по-голям курорт или градче, където има лекар и други подобни екстри и все пак да не е лудница и разбира се да не е от най-скъпите.
Ако някой го знае това "райско" кътче да помага - много ще съм му благодарна Wink

# 1
  • Мнения: 1 383
През септември почти навсякъде е спокойно. Като чета изискванията ти се сещам за Поморие - град с всякакви магазини, услуги, лекари и пр. Майка ти може и някоя друга процедура да направи. Има достатъчно място за разходка, плажът е безопасен за деца, морето е плитко. Що се отнася до храненето, то вече никъде не е проблем, навсякъде има заведения тип"бързо хранене", където се предлагат разнообразни готвени неща.

# 2
  • Мнения: 3 211
Аз се сещам за х-л Сана на Св.Конснтантин и Елена, мисля, че не е толкова скъп, а като комплекс е много приятно и спокойно по това време, близо до него се намира един парк, има море, природа

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси иза двете предложения Grinning.В Поморие се спрях на хотел ЧАР, хотел Сена също ме се вижда много добра идея. Но докато се рових открих нещо интересно:
all inclusive със всички възможни екстри, включително и детска градина и анимационни програми ... и какво ли още на само за 35 лв/ден в Русалка. Звучи ми страхотно Grinning, но се притеснявам, че през септември там ще е студено Sad. Самият факт, че през август цената е 120 лв/ден е красноречив. Много моля, ако някой има впечетления от Русалкоа и от времето през септември там да пише Praynig

# 4
  • Мнения: 242
Мерси иза двете предложения Grinning.В Поморие се спрях на хотел ЧАР, хотел Сена също ме се вижда много добра идея. Но докато се рових открих нещо интересно:
all inclusive със всички възможни екстри, включително и детска градина и анимационни програми ... и какво ли още на само за 35 лв/ден в Русалка. Звучи ми страхотно Grinning, но се притеснявам, че през септември там ще е студено Sad. Самият факт, че през август цената е 120 лв/ден е красноречив. Много моля, ако някой има впечетления от Русалкоа и от времето през септември там да пише Praynig

Не съм ходил съм на Русалка от 3 години . Не е лошо има уникален парк с много интирисни цветя и много зеленина. Самият курорт е от затворен тип и е много спокойно само, че е малко занемарен. Моето мнение е , че през Септември ще е студено на Русалка. Живял съм в този регион 3 години и климата там е суров. Но всичко зависи от годината. Иначе през Юли и Август на Русалка е много готино и спокойно

Общи условия

Активация на акаунт