Австрия 18 - дочакахме финала на ЕМ

  • 10 406
  • 303
  •   1
Отговори

Анкета

Неприятно ли ви е да четете постове с много емотикони?

Опции:

# 1
  • Мнения: 112
Ха да ни е 4естит финала !Нека напълним форума само с  хубави новини ,весели ваканционни истории и много ,много  любов към ближния!

И здраве и добри резултати  за на6ата Микаела!

Рени ,Ани благодарности!

# 2
  • Мнения: 112
Доня Туфиня,ето ти този сайт

http://www.wienerlinien.at/

от ляво има таблица 4рез която като  напи6е6 адреса на от който тръгва6 и крайната цел до където пътува6 ,може6 да полу4и6 инфо за колко време и с какъв транспорт пристига6 до дадено място във Виена.Ако има6 затруднения питай пак.

# 3
  • Мнения: 239
Доня Туфиня, 10 минути с трамвай от Shottentor не е далече от центъра. Цената на картата вкл*чва трамваи, автобуси и метро в цяла Виена.

Стискам палци да мине благополучно операцията на Микаела.

# 4
  • Мнения: 112
Аз както ти го из4ислих  май е около 30 мин.Картите покриват целият транспорт.За колко време сте тук,за да ти кажа кои карти са най-изгодни?

# 5
  • Мнения: 1
Якобс Клементина
и аz на жремето се ваzмутих но е така с 4ерти4ките.Ние не вклу4вахме 3 радиатора но стрелките от4итаха.Таzи те4ност се испарявала от топлината в жили6ето.Вариант е ако е готин техника да го подкупи6 и да ти остави нови траби4ки са да ги смени6 преди от4итане .При нас не се полу4и бе6е като zербер.Затова си пла6ахме като попове.
Моми4ета весело искарване на лятото.Ние летим и не zнам кога 6е мога да ви 4ета и пи6а пак.
Жени обади се маяа ми 6е помогне  но сигурно другата сабота и неделя.
Летни  и слан4еви дни на вси4ки

# 6
  • Мнения: 1
Поправка Рени,а на Жени на ли4ни.
4ао

# 7
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Аничка,   bouquet Супер си!
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed за Микаела! Ще чакам с нетърпение добрите новини! Иска ми се догодина майката и таткото на Микаела да ни разпитват неща като тези, които вълнуват Доня Туфиня, за да покажат на детето си атракциите на Виена, а не болниците. Дано крачето компенсира бързо разликата и количката да стане излишна! Може и на мен пролактинът да ми идва в повечко, но пред тая болка е трудно човек да остане равнодушен!
Силве, хоремагското питие без значение, че е от време-оно, ми е много вкусно. Веднага асоциирам с едно осъмване в банска винарна след цяла нощ жива македонска музика.  Drunk И дори имам спомени, нищо че на другия ден чак до мръкване бях  bambam
Вале, как е малката ми приятелка?
Нуше, благодаря!  Hug
Нали е ясен отговорът ми в анкетата?  Mr. Green

# 8
  • Vienna
  • Мнения: 266
Моми4ета преди малко се сетих и иzпратих смси на вси4ките си поzнати тук в Виена да ги помоля zа подкрепа на на6ата акция zа Микаела. Жени дала сьм твойте банковин кординати и сьм помолила да пи6атz zа  Микаела. дано има реzултат и сьберем пове4е пари. Кажете ми семейството до кога 6те са тук , има ли кьде да спят, моят апартамент се освобождава на 1.7, малко 6те им е дале4е, но все пак няма да имат никакви раzходи.
 Praynig zа Микаела, дано вси4ко мине добре.

# 9
  • Мнения: 8 769
Аз както ти го из4ислих  май е около 30 мин.Картите покриват целият транспорт.За колко време сте тук,за да ти кажа кои карти са най-изгодни?
Оф, много бе newsm78 Ние сме за 7 нощувки, 8 дни се падат да се транспортирваме насам-натам. Е, ние няма да сме само в централната част, искаме дворци да разгледаме, зоологическа градина, Пратер и т.н., но като че там все пак са събрани повечето забележителности. Sarrah Fresh, ще съм ти благодарна, ако ми кажеш наистина коя карта ще ни излезе най-изгодно. Ще сме двама възрастни с дете на 5г (ако това има значение).  bouquet
А самият квартал (ще го напиша пак за всеки случай - 17. Bezirk, Rosensteingasse 77/17) хубав ли е? Някой дали има впечатления? Пише, че е спокоен, но все пак сайта си продава квартирите. Освен това не зная как са организирани районите, но предполагам, че там също има места за хапване, закуска и т.н.?

Абе май е далечко...като го гледам така. Ще взема да разгледам и някои по-близки квартири Thinking И пак ще ви питам. Дано не се включа пак на последната страница Crazy

# 10
  • Мнения: 413
Хоп и аз в новата тема  Grinning
Ето, че Рени има заместничка Ани, и може да излезе в годишен отпуск

Доня Туфиня - хич не е много30 мин, за Виена тези 30 мин са си направо нищо път, аз от нас /22 бец/ до центъра пътувам 45 мин в най-бързия случай. А хотелчето си е направо супер на тези цени и това, което предлага. Не познавам 17, другите мами да кажат какво има, но знам 16-и бец си е направо турски и сръбски.

Въпрос - знае ли някой дали може в ръчния багаж да взема ключове /нали са метални ??/  В разпечатката на Швехат не пише нищо по този повод за ключове - вие знаете ли нещо? Защото като си заключа куфара, има едни малки ключета + ключовете за в къщи трябва някак да са ми в ръчния багаж  newsm78

Мундфейс - мерси за съвета, ама той пича мина, отчете ме  Laughing, ама нямаше как да ми даде една*две пломбички, аз ако знам от къде се купуват...ще си купя...ама няма

Не мога да гласувам в Анкетата - не ми се появяват бутончета, а само текст и няма къде да маркирам с мишката

# 11
  • Мнения: 8 769
Jacobs-Clementina, благодаря ти!
Права си, че 30 мин никак не е много (дори и за миризлив град като Варна, където 7-8 км се вземат за 15-20 мин в най-добрия случай), но като се има предвид, че ще сме туристи, ще гледаме да не губим много време, за да разгледаме колкото можем повече Crazy Цените на квартирата са наистина впчеатляващо ниски, и чак притеснителни....Дори дамата ни направи допълнителна отстъпка! Затова задавам въпроса за квартала. Дано се включи още някой с инфо за там.  Flutter

# 12
  • Мнения: 112
Доня Туфина,кажи ми в кой ден пристигате и  в кой си тръгвате, за да преценя как е най на сметка.

Клементина, миналата година нямах проблем  за клю4овете.Дано не са променили нещо.Някой скоро6ен пътник да каже.

Рени,благодаря.Минахме през хрема,деформация на гласа а от днес сме със стабилна ка6лица.Но какво да се прави-така израстват децата.Много искам да видя и нагу6кам Фелипе.Кисес от мен.

 newsm17

# 13
  • Мнения: 239
Кл*човете никога не са били Забранени в ръчния багаж, пътувай спокойно.

# 14
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте!

Има ли новини за Микаела?
Моля който е информиран да ни каже как е тя!

Патенце, идеята ти е супер, но мисля че е късно тепърва да предприемаме нещо, аз не случайно давах зор, като някой цербер, за да може по-бързо да съберем сумата. Семейството е тук само до 4-ти юли, така че нямаме време. Ако някой от познатите ти реши да помогне, няма да може да го направи преди понеделник, после и превода трае няколко дни, така че няма как да стане според мен.  Ако решиш евентуално лично да събереш нещо би било по-разумно. Нали коментирахме, че може да се окаже, че семейството да има нужда от тези пари още тук, а освен това не можем и в последния момент да ги дадем.

Получих днес пари и от venera 2008, Sarrah и предполагам, че от Мондфазе, опитвам се сега да разкрия загадката  Mr. Green
Принципно, от всички заявили да участват, очаквам още два превода! Надявам се в понеделник да ги получа и да ги предадем на семейството! Сумата до момента е: 345 евро!

Общи условия

Активация на акаунт