Дързост и красота-10 ....или Брукаситини вълнения!

  • 29 136
  • 597
  •   1
Отговори

Анкета

Топ 5 на гафовете в ДиК!

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 1
  • Мнения: 619
Aзззз
първааа Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 218
Ще се копна от старата тема, че нали съм леко недоскиФ  Joy и се постнах там  Blush Joy


И аз днес се присъединих , но тук май има два такива - на Тейлър , в който членуват модели , интелигентни и начетени хора , застъпнички на добре поддържаните жени , включително и подкрепящи хирургична намеса в борбата с ЕГН-то и на Брук , които са на принципа Назад към природата , дивото зове Joy


Еееееееее,  добре бе Диди   Peace    202uu  Joy Joy

мис арк , аз днес се въздържах от към преразказ , ама ако искаш....  за теб винаги     bouquet , докато не съм забравила подробностите де ...
Та свиркай  Heart Eyes

Много готина темичка с яко заглавие - както винаги , добре свършена работка   bouquet

# 3
  • Мнения: 317
цооооп..пльок hahaha
а ти вече тука ли си Shocked Joy

и пак за Диди.... smile3501
и разбира се Вени, Галя С, Джиндж няма да я коментирам newsm47 smile3525

# 4
# 5
  • Мнения: 3 209
Записвам се с голяма молба към всички вас - не се втелясвайте за глупости  Peace Това е просто един от многото сериали, а оставам с впечатлението, че вие го вземате твърде на сериозно...Когато започнах да пиша в темата, тук беше луд купон - обсъждаше се филма, безумните постъпки на героите и лудите сценаристи, гарнирано с много смях. Сега почна да прилича на бойно поле  Confused Чета ви, ама направо ми секна желанието да пиша...Приключвам дотук с прочувствените слова и призовавам да се вземете в ръце  smile3534

# 6
  • Мнения: 4 496
мис арк , аз днес се въздържах от към преразказ , ама ако искаш....  за теб винаги     bouquet , докато не съм забравила подробностите де ...
Та свиркай  Heart Eyes

Много готина темичка с яко заглавие - както винаги , добре свършена работка   bouquet

Свиркам!  PraynigЧуваш ли ме? Mr. Green

Късно видях предложението на Анту за заглавие, за което съжалявам!  Rolling Eyes
Анту  Hug

Прочетох всичко. Какво да кажа... Sad
Нека тази тема бъде по-весела! Hug

# 7
  • Мнения: 1 218
Днес - специално за мис арк  (който не ми харесва писаниците, да не ме чете   Peace)

Дон Макароне и Рич разговарят, Рич е бесен на Ник и отново изтъкна , че Никита се възползвал от Брукаситката ...дъра бъра ... същото което се джвака от известно време насам ...
Джаки-ушето и тука яко шпионарен от стълбите, чу нападките на бРичо към любимия й син и се спусна с всичка сила ...  та чак взе да съска "сссссссссссс" ....
И подхвана тя бРичо ...Той вече имал 3 деца от Тейлър, нека остави това дете на Ники, как трябва да приеме най-после съдбата си… В тоз момент влетя в къщи и Никчо, бам един шут на вратата , нито видя Рич, нито Мас  ... тича  право при майка си, носи снимката на бебето й почва от вратата още да се хвали...   "леле мамо ски колко пръстчета има моя син", ръчка снимката пред майка си  ….(не помя вече точните думи ....)
На бРичо му се поизопна кожичката на лицето, като видя и чу развълнувания Ник , как се хвали на мама с бебето и реши веднагически да си Оди … Ник го спря, иска да се разберат най-после …
Рич към Ник  - "Върви по дяволите " … (  newsm78, тук пак имам бели петна ... )
Та ...поотупаха се словесно , тогава Мас и Джаки скокнаха да ги укротяват … Джаки пак взе да дава съвети на Ричо, Рич и се озъби , най-малкото от нея искал да чува напъствия и съвети , изгледа бясно Джаки... 
Мас веднага се зае , не е очарован от поведението на Рич и не одобрява упреците му към  ДжакитУ, тя не му била виновна с нищо ... Ричо  се зъби насреща  …Тогава Мас (нали го раздава нещо като дипломатическа совалка  Joy Joy)  реши да накара двамата братя да си стиснат ръцете в знак на примирие ...  Ник подаде своята , Рич и той … но не задълго ...Последния скочи и хвана НикитУ за гръцмуля с думите "Никога няма да простя на това копеле" (нещо от сорта ) и си излезе …
Тоз път не Оди да реве на майка си ... чак ми стана интерсно …  Thinking Thinking

Кейтлин с баща си в къщи : Оня скива някакво мъжко яке с емблема на известно богаташко училище  и веднага въпросира чие ще да е туй яке … Кейтлин каза , че е на Томазо  …Тогава веднага последва една лекция ... бащата обясни на Кейт, че всяка жаба требе да си знае гьола и Томазо не е лъжица за нейната уста …
След малко дойде и Томазо , искал да си вземе якето, Кейтлин му фрасна вратата под носа, за да не го скива татко й , който се стягаше да ходи вече на работа …
Влезе Томазо поговориха си с Кейтлин, колко му било тежко на момчето без майка му, сега и без Брук …бебето и нещастния Рич …какво било да се живее без майка и т.н. Томазо цунка по бузката Кейт на излизане …


Брук спи , сънува леярната и последвалите събития… и се събуди с думите "О ...Рич, защо ни се случва това" иииииииииии дойде духа на Тейлър , в дълга бяла роба, обляна цялата в светлина  …
Та Тейлър усетила , че Брук се нуждае от помощ ...  вече не беше само духом , ами и тялом при Брукасита... ииииииии о , те се прегърнаха  Crazy Crazy Crazy
Брук и се изтъжи , ко искала тя, пък ко станало…, как трябва да избира дали новото бебе да си има баща, или децата на Тейлър майка... а  и Рич …
Тейлър  - "Ти беше добра с децата ми " …. Брук пък искала да подражава на Тейлър  да бъде като нея безкористна … Искала да изживее честно живота си, търси съвет от Тейлър , как да постъпи …
Попита я дали ги вижда пак някога да се съберат с Рич …
Тейлър й каза да не губи вяра и сама да търси пътя си , като да се довери на инстинктите си …
Успокои я , че всичко ще се нареди и си тръгна …

Рич седи и дреме в къщи, говори преди туй с Фийби за това колко приличала тя на майка си, колко всеотдайна била Тейлър, усещал , че нещо витае във въздуха , гледа снимката на Тейлър (разкошна мацка  , както винаги   Flutter ) иииииии видя Тейлър пред себе си сияеща

Тейлър – "Любов моя, аз съм "

Ииииииииии край

# 8
  • Мнения: 1 168
Диди, публично ти се извинявам и чакам следващата серийка " да кръстосваме шпаги" smile3521

# 9
  • Мнения: 3 770
Иииии , Далия , сега всички ще си помислят ,че тайно в задния двор като една видна Тейлъристка съм те   и !

Не  е  така , хораааааа ! Далия , обаче ме убеди в някои предимства на Брук и сега ще го играя двоен агент !

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 193
 newsm53....Момичета,давайте в същия дух,мнооооого сте забавни.Сценаристите на ДиК ряпа да ядат....

# 11
  • Мнения: 4 784
Аааа, Диди, не се поддавай на манипулации! Верно е, че копирайки от Брук, фенките й явно задобряват в тях, ама все пак... съвземи се!

Благодарство на мис арк за чудесната темичка!  newsm51 smile3525 smile3525

Все пак жената е на почивка, а ние сме я натоварили с тежка задача!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 402
Огромно благодаря за новата темичка на мис арк   bouquet

begbie благодаря и на теб за думите   bouquet

А за всички Добро утро , мисля , че Джинджъри наистина е свършила добра работа тази нощ  Laughing

Тази нощ да ви кажа и аз усетих нещо във вятъра  Mr. Green /баш кат бРичката/ и очаквах от към балкона да се появи със светкащи лампички под роклята Тейлърица  Mr. Green Mr. Green ама не, нещо с телепорта не стана  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 660
Ей, сега ти зачетох анкетката, Мис арк, че се ядосах с т'ва кой бил интелигентен и кой не..страшна е..ама що само 5 опции, те всичките са за отмятане! И още има, ама няма да стине нет пространството!

# 14
  • Мнения: 1 425
Опааааа и аз съм тук....... Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт