търся кърма

  • 780
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета! Пиша ви от Варна. Преди 20 дена родих своя син и слава богу имам достатъчно кърма за да си го храня добре. Но преди няколко дена вдигнах много висока температура и ми изписаха антибиотици, заради които се налага да спра кърменето за 5 дни. Педиатърката ми каза да купя адаптирано мляко на НАН. Но се оказа че синът ми не желае да го помирише дори и всичко, което успея да вкарам в устата му, го повръща. Затова ви моля, ако някоя от вас знае къде във Варна мога да купя кърма, моля до ми пишете, защото не знам какво ще правя още четири дни, докато започна отново да кърмя!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 326
Здравей! Аз имам кърма във фризера за всеки случай... предполагам, че и ти по-нататък ще си направиш запаси!
А сега на въпроса: Живея във Виница и ако искаш и има начин да се свържем - пиши - ще ти цедя прясна или ще ти дам от замръзената.
Дано се обади и някоя мама от града, че аз съм много далече и вероятно ще е трудно, но се предлагам като вариант... Успех!  Hug

# 2
  • Мнения: 13
skk, нали знаеш, че в днешно време не се пропоръчва да използваш кърма от случайни майки, че даже и от роднини. Има опасност от СПИН, хепатит и други зарази, за които не подозираме понякога, че сме носители. Затова в банките за майчина кърма всяко контейнерче с кърма се изследва и тогава се дава на бебетата.
Ти си знаеш най-добре, но според мен риска не си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт