За или против аналния секс

  • 13 073
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте,

Следвайки лозунга "Човек трябва да опита от всичко" реших и аз да провбам да видя що за чудо е това аналния секс. И така след опита аз 1) Бях отвратена, 2) Трудно сядах седнала следващите два дни и 3) Останах озадачена що за жена би харесала такова нещо. Така, че реших да видя какво ще ми кажат хората, опитвайки се да бъда максимално обективна и да не позволявам на първите впечатления да ми повлияят. За това реших да се допитам до вас, сладурани, за да разбера мит ли е, че само мъжете харесват този вид секс, какво намират жените в него, не се ли притесняват, че ще си докарат разни неприятни медицински проблеми и жестоки ли са жените, които не пускат там, или може би не чак толкова добри в леглото??? Също се питам що за "мода" е това при положение, че например майка ми твърди, че по нейно време не е имало такова нещо. Дали е така или си го има от как свят светува. Моля, ако има фенки да обяснят за медицинската страна на нещата. Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 14 654
Гъз глава затрива, както се казва. За друг път да си знаеш.

# 2
  • Мнения: 698

Аха. Освен това по мои спомени я имаше преди години и предизвика обширен обществен дебат.  Crazy

# 3
  • Мнения: 600
реших, че си бременна, забранили са ти секс и ще питаш може ли анален Confused ама и аз съм за писател направо...преди темата да е затрита от тук или завинаги, ще кажа, че без да съм правила се чувствам отвратена и не бих опитала. причината е, че ми се струва крайно нехигиенично. и мисля, че това си го е имало от древността, просто нашите майки ги е пропуснало, както ще пропусне и мен Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
Какво общо има това с бременността и / или майчинството!? newsm78

Освен ако не го ползваш като метод за контрацепция?.. Thinking

# 5
  • Мнения: 421
отврат пълна отврат,даже и не искам да пробвам! ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271

Аха. Освен това по мои спомени я имаше преди години и предизвика обширен обществен дебат.  Crazy

Мдаа, навремето даже медицински го бях обяснявала и последиците, които може да доведе.
Поразрови архива.

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Темата ти определено е за "клюто". Там може и да намериш някой, който да си признае, че е правил и не му е харесало или пък обича да го практикува.
На мен само не ми стана ясно, как така тук въпросният вид секс се заклейми при положение, че нито една от пишещите не е споменала дори,че е пробвала  Thinking

# 8
  • Мнения: 433
Медицинската страна на нещата се състои в следното:  Сфинктера има многобройни нервни окончания, които, стимулирани по съответен начин, могат да доведат до възбуда и дори до оргазъм.
В същото време е добре да се спазва необходимата хигиена, задължително  презерватив, някои си правят клизма преди акта.

От женска гледна точка - добре би било пенисът на партньора да е една степен по-дребен, отколкото е свикнала да получава във  вагината  Embarassed  Въпреки, че чисто физиологично сфинктерът може да поеме значителен по размера си член (всеки с по-сериозен запек знае накрая какво излиза на изхода),  понеже там няма естествено овлажняване, навлизането може да е доста болезнено.

И при аналния секс, какво и във всичко друго, има значение навикът и практиката. Както и голямата деликатност на партньора първия път  Wink

П.П.  Сега погледнах и отговорите преди мен. Обикновено се казва, че аналният секс е причина за хемороиди. Това е градска легенда, няма доказана такава връзка.

# 9
  • Мнения: 2 015
Аз съм пробвала и не ми харесва Naughty.

# 10
  • Мнения: 14 654
На мен само не ми стана ясно, как така тук въпросният вид секс се заклейми при положение, че нито една от пишещите не е споменала дори,че е пробвала  Thinking
Е така. Аз и цигари не съм пробвала, ама съм против.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 296
Темата ти определено е за "клюто". Там може и да намериш някой, който да си признае, че е правил и не му е харесало или пък обича да го практикува.
На мен само не ми стана ясно, как така тук въпросният вид секс се заклейми при положение, че нито една от пишещите не е споменала дори,че е пробвала  Thinking
Май не четеш внимателно.Няма какво да си признаваме,да не сме пред инквизицията?А  тези,на които не им харесва и не ги привлича,
трябва непременно да пробват,за да споделят после ли?Ти също не сподели дали си пробвала и дали ти харесва.

# 12
  • Мнения: 354
И при аналния секс, какво и във всичко друго, има значение навикът и практиката. Както и голямата деликатност на партньора първия път  Wink
Освен това мога да допълня - нагласата за такъв вид секс.

# 13
  • Мнения: 342
Вазелинче сложи ли?  Joy Joy

Е сега вече и да е искал някой да си признае няма да  го направи. bowuu

# 14
  • Мнения: 830
колко пи преди това,ако те е боляло значи не е било достатъчно Crazy

Общи условия

Активация на акаунт