Какво да сготвя на 7 1/2 месечните ми бебета с малини и френско грозде

  • 954
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте!
Една съседка донесе днес за моите мъничета на седем месеца и половина малко малинки и френско грозде (бяло и червено). Не знам какво мога да им приготвя от тях. Моля за съвет и рецепта  Hug... ииииии...  Embarassed малко ми е спешничко де, щото да не се развалят  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Много са малки за малини и френско горзде.Хапни ги ти.С такива неща децата се захранват след година-година и половина Peace

# 2
  • Мнения: 5 940
Малините са доста силен алерген, по-добре изчакай до годинка.
Иначе мислех да пускам тема откога може френско грозде, защото имаме много вкъщи в градината, но още не съм давала.

# 3
  • Мнения: 78
Сега се сещам, че имаме и малко вишни... тях мога ли да дам и как?

# 4
  • Мнения: 2 131
Знам със сигурност, че бебетата ти са още малки за малини. Виж, за френско грозде и вишни не зная, но защо толкова бързаш?

# 5
  • Мнения: 78
защо толкова бързаш?
защото ми се иска да дам разнообразна храна на дечурлигите  Laughing а и продуктите са добре гледани и не искам да се развалят ...

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз мисля,че са малки за сурови малини,ако са в пюре няма проблем.Аз на моята дъщеря от 7-я месец и давах пюре-горски плодове

# 7
  • Мнения: 27 524
Много са малки за малини и френско горзде.Хапни ги ти.С такива неща децата се захранват след година-година и половина Peace

Разбира се, че е точно така  Peace Hug

защото ми се иска да дам разнообразна храна на дечурлигите  Laughing а и продуктите са добре гледани и не искам да се развалят ...

Здравето наа детето ли е по-важно или похабяването на каквато и да била храна? Изяжте ги вие Peace Бебетата ни най-малко не се нуждаят от разнообразие в храненето  Wink

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 19:09 от Vivi

# 8
  • Мнения: 1 006
Хапнете си ги вие.Малините са силен алерген.На пазара има достатъчно разнообразие на плодови пюрета.

# 9
  • Мнения: 1 062
Не давай малини на толкова малки бебета в никакъв случай. Аз имам малини и ягоди в градината си, абсолютно чисти и екологични, бебето ми е на 11 м. и тази година ще се размине с тях. Хапнете ги вие, защото мотивите ти, че са чисти и хубави не са достатъчни да рискуваш здравето на бебетата си. Ако толкова много държиш на тях, замрази ги във фризер и им ги дай след няколко месеца с кисело мляко примерно. Така направих аз с ягодите. Замразих си ги и на подходящата възраст ще правя плодово мляко на бебето си.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 693
Много са малки за малини и френско горзде.Хапни ги ти.С такива неща децата се захранват след година-година и половина Peace

 Peace

# 11
  • Мнения: 78
благодаря ви за мненията... мммм наистина са вкусни нещицата  Flutter

# 12
  • Мнения: 30 965
Аз също не бих дала такива плодове дори сега на бебето ми. Изчакай, ще опита всичко. Няма закъде да се бърза с бебоците.

# 13
  • Мнения: 191
Аз също не бих дала такива плодове дори сега на бебето ми. Изчакай, ще опита всичко. Няма закъде да се бърза с бебоците.

Наистина няма смисъл да се бърза, цял живот ще ядът каквото си пожелаят. По-добре по-късно и по-сигурно, с избързването само ще си довлечеш проблеми.

# 14
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Малините са доста силен алерген не бързай

Общи условия

Активация на акаунт