А фенове на Ben 10 има ли?

  • 33 227
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
Здравейте!
Мислех да записвам малкия във фен клуба на костенурките, но напоследък има друг любим герой, а за него няма много писано. Ето за кого става въпрос:

Има ли и други фенове? Китайците обаче още не са се усетили и няма производство на играчки за него както за другите. Много ще ми е полезно, ако някоя мама е виждала да се продава омнитрикса, часовника на Ben 10

Пощурял е дечко по него  Laughing, много ще му се зарадва.   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 886
Има има  фенове моя син искаше такъв часовник.ПОстояно е в сайта за игри на бен 10 Rolling EyesЛуд е по него.Освен това е и по Ю ГИ ЙО иска часовника на бен10 и на ю ги дето се слага на ръката за карти.И аз питам ако някой знае имам ли ги и къде?

# 2
  • София
  • Мнения: 301
И моят син е голям фен на Бен 10! Направо дупка ми проби в главата за въпросния часовник. Доста обикалях по детските магазини да го търся, но никъде не го открих. Накрая се отказах и го поръчах на леля му, която живее в Щатите. Сега дребният брои дните до идването на леля си през юли! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 421
има ,има фенове.и моят син много харесва бен 10 и ю ги йо, и сега колекционитаме и шрек.ох,не е лесно Joy

# 4
  • Мнения: 3 886
има ,има фенове.и моят син много харесва бен 10 и ю ги йо, и сега колекционитаме и шрек.ох,не е лесно Joy
:party:OOO  забравих  и за ШРЕКОМАНИЯТА.Ох горките ние майките .На децата им е лесно .Господ нас да ни пази че............. ако стане към още нещо пристрастен крас мен горката Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Joy hahaha

# 5
  • Мнения: 786
*мари*, в Щатите лесна работа, аз ще помоля нашата леля да провери в детските в Милано, но не знам колко ще може да обикаля. "Присърбява" ме да ти го поръчам и за нас, но гледам в ebay, че към 20-тина долара е приличния, като този на снимката, а и с пътните ще ми се ускъпи съвсем. Тъй че засега няма да ти отварям работа, въпреки че много ми се иска  Laughing Дала съм си срок, обаче, до Коледа най-късно да го имаме.
Сега любимият му номер е да се кълчи по пързалките, преобразявайки се ту в огнения, ту в Бен Тен пак и да плаши децата   #Crazy Laughing

# 6
Здравейте
Моят син също е голям фен на Бен и този прослувут часовник  мира не ми дава да го търся.Моля ако знаете от къде да го намеря пиште   magdalena_dinkov@abv.bg

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 559
Синът ми май трябва бъде включен във всички клубове, започвайки с костенурките и свършвайки тук. В момента обаче Бен е на първо место. Часовникът го имаме от миналата година, купуван е от Германия. Липсва някое от чудовищата , май чудовището топка, така че в момента иска нов часовник който да има всички чудовища. Преди два дни успяхме пак да му организираме нова доставка от Германия, две играчки - едната е самия Бен с някаква трансформираща се машинка, другата е едно чудовище. Сега си е поръчал и игра за PS, има я същата за Gameboy, PSP, NDS и Wii.
Машината за карти я имаме, също купувано от Германия и тя беше и все още е голям хит, общо взето тези покупки се оказват правилни въпреки нескромните суми, които се налага да даваме.

# 8
  • София
  • Мнения: 460
Моят син също е голям фен на Бен 10. Ние купихме някакъв измислен часовник на Бен 10, но ще се радвам, ако някой сподели дали е намерил и купил нещо по-истинско в нашите магазини.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 68
Хайде и ние при феновете  Peace

# 10
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Леле майко... Синът ми се е побъркал по Бен 10. От близо половин година имаме "омничуекса" Joy , като ракавел е, с изстрелващи се дискове и с изстрелващи се стрелички. Има и комплект от три героя: Даймънхет, Хийпласт и ъъъ... забравих другия ! Купихме ги от Варна, от един магазин само за играчки близо до Макдоналдс. Там имаше и други видове "омничуекс" и други фигурки. Любимият ни обаче го няма!
Изтеглиха му игралния филм от нета, гледа го често... Ако пък не - гледа анимацията по ...знаете кой канал. Ако пък не - играе на нет-игри с Бен 10. Ако пък сме навън непекъснато ми разказва сериите, които е гледал или играе с приятелят си пак на това.
Лошо ми става вече от тоя Бен 10.  Whistling Глупав ми, безсмислен ми е. Абсолютно загубена история. Съжалявам. В Батман и Спайдърмен можех да намеря смисъл, но в този - Не !!! ooooh!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
има...има  Peace
Ние сме едни от тях Wink

# 12
  • Русе
  • Мнения: 11 918
И ние сме фенове на този Бен. На 5 години сме и аз съм озадачена какво намира в него, след като обожава да гледа Карибски пирати,Властелинът на пръстените и Междузвездни войни.

Но поне в Бен 10 не се ръсят обиди, като Тъпак,Идиот и Глупак.Това чувах по Jetix, 10 минути преди да изключа канала.
Къде са тия комисси за радио и телевизия,какви са тези преводачи   Sad

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 388
И ние сме му фенове. Имаме часовника и това дето изстрелва дисковете, а сега ме врънка за накакъв, който свети. По цял ден пее песента от филма и ми набива в главата: "Бен Тен, Бен Тен"

# 14
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Наистина ли са го давали по Нова телевизия? Възможно ли е да сме го пропуснали??? newsm78

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BD_10

Общи условия

Активация на акаунт