"Рецепти" за по-бързо почерняване

  • 92 253
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 691
Като такива аз знам мазане със зехтин или бира ,а вуйна ми се маже с някакви етерични масла от които наистина че потъмня много бързо но лошото е че тази рецепта е за хора които фаштат тен бързо.А аз не съм от тях..  Cry
Смятам да почвам когато нямам възможност да ходя по басейни да почвам да се пека на терасата и сега събирам идеи с какво да се мацам че да почернея по бързо .Това лято искам убийствен тен   Naughty Thinking.

# 1
  • Мнения: 1 447
Аз също много бавно почернявам,но това с бирата съм го пробвала у нас на терасата и определено има ефект.
Другото за което съм чувала,но не съм пробвала е да се мажеш със сладка вода.малко съмнително ми се струва,но така съм чувала.

# 2
  • Мнения: 1 691
не смея да се намажа с бира още че ще взема да цвърна  Joy  и да стана като домат #Cussing out,пък се пак басейни ме чакат ..  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 447
Аз за съжаление ставам винаги червена после се беля и почти не мога да почернея.Само леко потъмнявам.
И затова никога не мога да постигна убийствен тен. Cry Успех дано постигнеш желания тен. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Яж много моркови. Peace

# 5
  • Мнения: 1 691
това с морковите сериозно ли помага  Joy

# 6
  • Мнения: 824
това с морковите сериозно ли помага  Joy

Да.Морковите съдържат каротин,който ускорява пигментацията на кожата.
За по-бързо почерняване съм чувала,че е добре кожата да се маже със сок от зелен лимон.В него се съдържат съставки/не си спомням наименованието им/,които пък ускоряват отделянето на меланин.А меланинът е пигментът,които прави кожата ни по-тъмна.

# 7
  • Мнения: 259
Aз знам една рецепта с която се мажехме всички вкъщи, майка, сестра ми и аз. Беше с олио, спирт и йод. Много действаше ама скоро не се бях сещала за нея и не съм я правила!

# 8
  • Мнения: 824
Йод?Не става ли оранжева кожата от него?

# 9
  • Мнения: 1 941
Йод?Не става ли оранжева кожата от него?
Именно хахах. За кво ти е автобронзант, за кво ти е слънце като има йод. А за лимона - по принцип той избелва. Така, че темата бъка от полезни рецепти .... hahaha

# 10
  • Мнения: 824
Йод?Не става ли оранжева кожата от него?
Именно хахах. За кво ти е автобронзант, за кво ти е слънце като има йод. А за лимона - по принцип той избелва. Така, че темата бъка от полезни рецепти .... hahaha

Хахаха,има какво още да прочетеш за ЗЕЛЕНИЯ лимон.

# 11
  • Мнения: 491
Aз знам една рецепта с която се мажехме всички вкъщи, майка, сестра ми и аз. Беше с олио, спирт и йод. Много действаше ама скоро не се бях сещала за нея и не съм я правила!

Ако се мажеш с йод, може и да не ходиш на плаж. Ще си станеш оранжево- кафява без много зор! Laughing
Преди години съм пробвала с олио, имаше ефект. Сега вече с топ не можеш да ме изкараш на слънце. Naughty

# 12
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

не само моркови, а всички оранжеви и червени плодове и зеленчуци.
те съдържат бета-каротин Peace

повече тиква, праскови, моркови, портокали  Peace

аз цяла зима пиех сок от моркови и портокал и по едно време се бях жлътнала в лицето Joy

# 13
  • Мнения: 6 164
И аз съм чела за моркови, червени чушки и червени зеленчуци изобщо, но на практика не съм опитвала. Аз съм много бяла и хващам бавно тен, чак черна не ставам никога, дори цяло лято да се моткам по потник навън (след 2 години майчинство го изпитах). По правило мургавите чернеят яко и бързо, никога не изгарят, а по-светлите изгарят и почти не чернеят. Поне доколкото съм гледала таблото с 4-те групи кожа, първата група най-бели не потъмняват, податливи са на алергии, кожни болести и пр. Внимавай с мерака за почерняване. Naughty

# 14
  • Мнения: 487
Добре де,не е ли гадно да се омажеш цялата в олио?Бих го пробвала ама как ше си извадя бутилката на плажа! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт