Хотел в Априлци

  • 1 084
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Здравейте мам4ета, моля ви да ми помогнете в избора ми на хотел в Априлци. За сега съм се спряла на няколко, Хотел Априлци, Хотел Център и хотел Марагидик. Моля ви да споделите с мен вашите впе4атления за да ми помогнете в избора.
Другото ми съмнение е свързано със стаята. Ние ще бъдем с дъщеря ни която е на 5, затова се колебаем дали да наемем двустайна стая или апартамент. Ако наемем апартамент трябва ли да плащаме за да ни сложат допълнително легло и въобще заслужава ли си.
Благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: 10 982
Преди по-малко от месец с момичетата от нашата отчетна тема си направихве форумска среща в хотел Априлци. Харесва ми и го препоръчвам. Другите също са доволни, поне не съм разбрала някой да се е оплаквал. Кухнята е отлична, басейнът е голям и чист.
Ето ти линк към темата, в която се обсъждаха резервациите и видовете стаи.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268211.0

# 2
  • Мнения: 259
Благодаря за инфото, сега отивам да разгледам темата.

# 3
  • Мнения: 1 655
Изкарахме уиекенд в априлци в една вила, която се дава под наем. Обядвахме в най-новия хотел "Сватовете". Хотела е с басейн, цените за двойна стая са около 60 лв, а храната в механата е много вкусна.

# 4
  • Мнения: 1 494
Ходих през май в хотел Център. Останах възхитена. Самият хотел беше много чист, много красив и луксозен. Гледката от терасата също невероятна. Има басейн, някои колеги се къпаха, но водата беше студеничка.
Нещото, което най-много впечатли всички беше че леглата бяха 2 пъти по персон и половина, долепени едно до друго. Такаче мисля, че е достатъчно за семейство с дете.

# 5
  • Мнения: 259
Благодаря ви за отговорите моми4ета. За сега се ориентирам към Център, така 4е мисля да направя резервация, а хубавото при тях е 4е не ни искат предплата защото ще сме само за 4 дни.

Общи условия

Активация на акаунт