AMIX 200 за отслабване

  • 9 236
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Момичета днес четох за AMIX 200 за отслабване във вестник Шоу чували ли сте за тия хапчета има ли някоя мама която ги е пила.Във вестника пише че са направени от подправки  растения и водорасли.Търсих в гугала но нищо не открих за тях също така пише във вестника за пръв път в България.

# 1
  • Мнения: 488
Заглавието на вестника ме кара да си мисля, че има нещо гнило.

Аз лично не съм чувала.   bouquet

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз също не съм чувала нищо за тези хапчета Thinking

# 3
  • Мнения: 164
и аз не съм чувала за такова нещо, незнам newsm78

# 4
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз днес четох за тези капсули в седмичната програма на "24 часа"/"Труд". Разказана е история (действителна или не Rolling Eyes не знам) на жена свалила 33кг. Има и снимки, които изглеждат истински.
Пише, че може да ти върнат парите, ако не си доволен - но каква точно е гаранцията, не става ясно. Плаща се при доставката. Има 3 възможности за поръчка в зависимост, колко килограма имаш да сваляш. Цената е от 40лв до 70лв (+10лв доставка).
Има телефонен номер (стационарен) и адрес, но само номер на пощенска кутия - малко съмнително за мен Thinking

На мен лично ми изглежда интересно, но не знам дали ще рискувам да поръчам без допълнителна информация от изпробвали хапчетата Peace

# 5
  • Мнения: 737
Поредните "вълшебни"таблетки
Спорт и умерено ядене му е майката

# 6
  • Мнения: 1 531
аз бих ви посъветвала да си купувате добавките за отслабване само от аптеки. но това си е мое лично мнение де. поне аз така правя.

# 7
Здравейте мамчета,
аз не съм мамче (напротив - аз сам момче на 24 год.), но и аз като вас четох тази реклама и доста ме заинтригува. Чел съм доста такива преди това, дори мои познати са си поръчвали други подобни продукти, но без никакъв ефект. Аз обаче се зачетох и ми направи впечатление именно това за връщане на парите, както и оная история с табличката.....стори ми се някак си по-правдоподобна и реших да се разровя, та така попаднах на вашия форум (иначе много хубав форум - браво!). За съжаление в български страници нищо не открих. Потърсих и другаде, но масово са на румънски и немски!!!! Аз пък знам английски и френски Simple Smile Както и да е, намерих 1-2 страници на френски - там много хора споделят, че са получили рекламата по пощата и се съмняват да поръчат. Само две мнения твърдяха, че са поръчали и наистина има ефект (6 кг за 10 дни)!!! Само, че се страхуват да не настъпи ефекта йо-йо! И общо взето това е.....Ако някой има друга информация моля да я сподели! Ако някой знае румънски или немски също може да се добере до доста полезна информация и да ни я сподели.

А аз ще чакам Simple Smile Ако намеря нещо друго ще пиша!!!
Айде чао и до скорооооооооооооооо!

# 8
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз се поразрових в интернет и попаднах на тази статия на немски. И тъй като разбирам, ще ви разкажа накратко, за какво иде реч...

Статията започва с това, че от край време е имало мними лечители, които обикаляли по селищата и предлагали чудотворни лекарства, които лекували всичко. Те бързо се местели от град в град, за да избягат от недоволните клиенти, които бързо разбирали, че са измамени.
След това е разказана накратко статията, която явно е същата, като тази на български, даже със снимките на същата жена. Обяснено е, че се предлагат гаранции за връщане на парите. Но нещо повече за самите хапчета или фирмата производител или конкретната лаборатория не става ясно. И авторите на статията са се поровили чрез Google в интернет, но са попаднали само на запитвания по форуми в различни страни. Позвънили са на дадения телефон, където им е обяснено, колко ще "спестят", ако си закупят сега продукта. Съставките били безобидни. По принцип можело да се яде всичко, но било по-добре да не се приемат храни с много мазнини и захар. Коментарът е: "Ами тогава за какво ми е вашето хапче?"
Статията завършва, че ако някой е открил нещо наистина действащо, няма нужда да се крие за телефонен номер (или пощенска кутия в нашия случай).
Отдолу има доста коментари от различни хора. Половината благодарят на авторите на статията, че са ги предупредили навреме. Останалата част пише, че са си закупили Amix200, пробвали са го, но не стига, че не са отслабнали, но и са качили килограми. Доста от тях са пробвали да си върнат парите, но никой още не си ги е получил...


Ами това е - дано съм ви била полезна Peace

# 9
  • Мнения: 25
Хм...и аз днес четох във вестник "труд" голяма статия за въпросните хапчета АМИКС 200. Звучи супер добре, но как ли е в действителност? В момента имало и намаления за хапчетата.....някоя от вас да знае нещо повече?  newsm78

# 10
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Прочетох за тези капсули във в-к Труд , заинтересува ме и мислех да пускам тема / запитване /тук , но виждам , че вече има такава  Hug.....ще следя темата с повишен интерес Hug

# 11
ЗДРАВЕЙТЕ СКЪПИ МАМЧЕТА, ЗА ПРЪВ ПЪТ СЕ РЕГИСТРИРАМ В КАКЪВТО И ДА Е ФОРУМ И СЯДАМ ДА СПОДЕЛЯ НЕЩО, ПРОСТО НЯМАМ ВРЕМЕ, ИМАМ ДВАМА СИНА НА 3 ГОДИНИ И БЕБЕ НА 4 МЕСЕЦА, ТА НА ВЪПРОСА И АЗ ПРОЧЕТОХ ВЪПРОСНАТА СТАТИЯ ВЪВ ВЕСТНИК ТРУД И ВЕДНАГА СИ ПОРЪЧАХ ОТ ЧУДОТВОРНИТЕ ХАПЧЕТА, СЕГА ОБАЧЕ СЛЕД КАТО ВИДЯХ КАКВО СТЕ НАПИСАЛИ ТУК НЕ СЪМ УБЕДЕНА, ЧЕ ПОСТЪПИХ ПАВИЛНО

# 12
СМЯТАМ ОБАЧЕ ДА ГИ ПРОБВАМ, ПИЛА СЪМ КАКВО ЛИ НЕ, НЕ ЧЕ НЯКОГА СЪМ БИЛА СЛАБА, НО ВЕЧЕ СЕ УМОРИХ ОТ ХИМИЯ И ДИЕТИ, А РЕЗУЛТАТ НИКАКЪВ, ТА ЩЕ ПРОБВАМ И ЩЕ ВИ ПИША

# 13
  • Мнения: 25
Сканирах статията от вестника. Ето я и нея, ако някой се интересува...има цени на хапчетата и от къде да се поръчат.

http://www.box.net/shared/q2izo7s8og


И АЗ ПРОЧЕТОХ ВЪПРОСНАТА СТАТИЯ ВЪВ ВЕСТНИК ТРУД И ВЕДНАГА СИ ПОРЪЧАХ ОТ ЧУДОТВОРНИТЕ ХАПЧЕТА, СЕГА ОБАЧЕ СЛЕД КАТО ВИДЯХ КАКВО СТЕ НАПИСАЛИ ТУК НЕ СЪМ УБЕДЕНА, ЧЕ ПОСТЪПИХ ПАВИЛНО

Ще чакаме включване от теб да разкажеш как ти се струват хапчетата!   bouquet

# 14
момичета вчера си поръчах тези "чудотворни "хапчета  и веднага ми предложиха  за това че си поръчвам още капсули на промоция .Разбира се отказах .Наистина всичко ми изглежда много съмнително толкова лесно да се отърва от излишните килограми и след като прочетох вашите мнения чакам да стане 9 часа за да се обадя и да анулирам поръчката

Общи условия

Активация на акаунт