Отговори
  • Мнения: 78
Сетих се как аз казах на мъжа ми и едни хубави спомени ме навяха! Та споделете и вие как беше при вас. Аз използвах едни тестове за оволация - които много приличат на тест за бременност.И така като разбрах, че съм бременна опаковала положителният тест за бременност като подаръче и му го дадох. а той първо измърмори нещо от сорта за какво ми купуваш химикалки! Laughing а после като го отвори и го разгледа изтърси - ама те и за мъже ли правят такива #Crazy - тест за оволация за мъже #Crazy от къде му дойде на акъла не знам.  Joy Joy Joy а след това като се осъзна имаше много целувки и радост Grinning Grinning. Та така как беше при вас!

# 1
  • Мнения: 1 367
Ами той подозираше,защото цикълът ми закъсняваше вече порядъчно.Как му казах ли...доста заобиколно.Прибирахме се от гости и аз между другото му предадох поздрави от нашата лична лекарка,която му е роднина.Той ме пита къде съм я видяла,аз казах,че съм ходила за направление за АГ.Той се усети накъде бия и само попита:"И?"Отговорът ми беше-ами ако е живот и здраве февруари ставаме трима.Нищо не каза в началото,само силно ми стисна ръката.Нямаше нужда от думи.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Показвах му тестовете. Не смеехме да се зарадваме, защото знаехме, че ме чака трудна и рискована бременност.

# 3
  • Мнения: 1 477
Направихме теста заедно.Аз не смеех да го погледна.Той го видя първи и започна да скача и крещи.В следващия момент вече беше грабнал кутията ми цигари и я хвърляше към кофата  Laughing

# 4
  • Мнения: 117
Първия тест, който направих показа мноого бледа втора чертичка. Кьорихме се два часа - аз си мисля, че я виждам, той - не. Втория тест (след два дни) той беше в командировка, аз скочих в 4:30 да правя тест (повече не изтраях). И вече се показаха ясни двете черти.. И му писах смс: "Ще си имаме малък бозайник, честито".. След един час получих отговор "Ура, да живеят малките бозайници".. и не се обади два дена  Joy Когато се върна дойде да ме вземе от работа с един огромен букет и все пак, дума не даде да се издума за бебето, преди да го е потвърдил лекар. (за протокола, когато отидохме на другия ден и казах на докторката, че имам положителен тест (два даже), репликата беше - ами какво очаквате от мене тогава?!  Crazy ) И излязохме от кабинета, отидохме на сладкарница ( не ми даде да си поръчам торта  #Cussing out) и почнахме... да избираме име.  Joy Пак за протокола - бебето беше много желано  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 9 814
Съобщих по телефона, след като бях посетила гинеколог.
Таткото се зарадва, но не беше изненадан- бебето беше планирано.

# 6
  • Мнения: 4 753
Казах му една сутрин като се събудих и осъзнах, че симптомите ми за предстоящ цикъл ги няма... Не беше нещо романтично, само казах "Мише, май няма да ми дойде"... и така, той всеки ден ме питаше дали ми е дошло и му отговарях, че не е... Бях сигурна, че съм бременна... Седмица след това отидох на АГ и потвърдиха официално новината...  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 919
ами бремеността ми беше планирана, но не мислех че ще стане толкова бързо...бях станала доста нервна...наближаваше датата когато трябваше да ми иде, незнам защо се чувствах и странно ....та моя скъп мъж един ден не издържа на мрънкането ми и каза..."Жена бремена си....това не си ти отивай до аптеката за тест"......аз викам "рано още 2 ден аимам докато ми дойде".....ама замъкнах се теста беше +...оказа се че съм имала рана овулация и затова показъл по раничко. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 20
mtv 80 и пи мен се получи нещо подобно. разбрах,че съм бременна точно ден преди неговият Рожден Ден. Едва издържах да не му кажа още вечерта слекато се върнах от работа. За рожденният муден му бях купила златен кръст. Бяхме планирали екскурзич до катедралата в Бургус/Испания(тук живеем).Опаковах отделно теста в кутийка за синжирче с отрязано описание какво означават двете чертички.Като пристигнахме изчаках да стане 14.10 ч. (тогава е роден той) и му дадох кръста.Много се зарадва,а аз муказах,че има и още нещо и му дадох и втората кутийка. "И синжирче.......бебо нямаше нужда" . Аз само се усмихнах и не казах нищо. като го отвори ме попита каква е тази химикалка? После прочете отрязъка................Беше шашнат.Цикалът ми идваше три пъти в месеца и нямах овулация,а генекологът ни каза,че единственно Инвитро мога да забременея.Изненадата беше много неочаквана,но много се зарадва.И в катедралата си запалихме свещички(нищо,че е католическа) и благодарихме на Бог за това чудо.Итересното беше реакцията на генколозите!Едва повярваха на очите си.
Ами така беше при нас.

# 9
  • Мнения: 19
Ами да ви кажа то и при нас беше планирано.Обаче първият месец-отрицателен резултат. На втория-това беше по Коледа, аз вече нямам търпение да си направя теста, а мъжът ми вика-изчакай още една седмица-да не се разочароваме и не ми дава. И така на 25.12 сутринта аз тайно нарамих теста и в банята-оказа се положителен с ясна втора чертичка. И аз с подскоци и викове в стаята при него и му го връчах. Да си призная-изглеждаше по-скоро уплашен. Трябваха му десетина минути, докато почне да подскача и да се радва. И се започна с едни съвети-навън днес е много студено-няма да идваш с мен до пазара, спри кафето...  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 512
Ами след многото неуспешни опити първо на мене ми трябваше време да повярвам,че най накрая видях  EFP и след като съпруга ми се прибра от работа му казах,че имам подарък за него.Когато му подадох теста той се разплака от радост, а след това подскачаше и се смееше като малко дете и накрая щеше да ме задуши от прегръдки и целувки.Тогава за първи път го видях да плаче от 8 години както сме заедно.

# 11
  • Мнения: 2 849
Обадих му се по телефона ,за да ми купи още един тест ,за да съм сигурна . Grinning

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първият път му се обадих по телефона да му кажа,а вторият път беше до мен когато правих теста

# 13
  • Мнения: 3 369
в колата   Shocked  очите му се насълзиха и каза, че ще ни обича и двамата, и двете или и тримата  Heart Eyes Grinning Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Първият път му се обадих по телефона да му кажа,а вторият път беше до мен когато правих теста
Същото беше и при мен. Само, че този път и каката чакаше теста. И 2мата с мъж ми подскачаха от радост Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт