Колко пъти в денонощието кърмите?

  • 1 723
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 242
Най-вече за захранените бебоци питам?
А големите бебета по над годинка, две, три, колко пъти денонощно сучат?
Ива си търси като новородено цицата, а тя май и тогава не сучеше толкова често newsm78. През 2-3 часа яде (аз предлагам, когато е суха и в ръцете ми а мрънка), стигаме понякога до 12-14 кърмения Crazy

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
5-6 пъти през деня и 1-3 през нощта.

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не съм броила,но ориентировъчно - на всеки два часа през деня,нощем 1-2 пъти между 21 и 4ч и от 4-7ч - сигурно 4-5 пъти минимум - т.е. за 24ч ни се събират доста над 12 пъти Laughing Особено пък ако броим и инцидентните кърмения,когато я слагам на гърдата,защото квичи,а тя дръпва 1-2 пъти,без даже да задейства рефлекса за потичане и после само се хили и си играе - тях не съм ги сложила в сметката Grinning

# 3
  • Мнения: 3 777
6-7 на ден, може и повече.

# 4
  • Мнения: 1 704
 
от 5-6 до 10-12  зависимост от това дали е спокойна или и е криво, дали иска цица преди да заспи или не иска, дали я дразнят гадните зъбчета или не и т.н.

# 5
  • Мнения: 854
Принципно 6 пъти - захранен е, но няма заместено кърмене. Нощем спи, ако се събуди му давам да суче, но това е само 1-2 пъти седмично, че дори и по-рядко. Е, имаме от време на време и дояждания Embarassed когато по някаква причина не се е наял и не може да заспи съответно.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Оффф, толкова е различно, и аз не знам....Ето по- миналата седмице, когато още беше горещо, сучеше по 7-8 пъти.Вчера и онзи ден само 4 пъти за цяло денонощие ShockedМного странно Thinking

# 7
  • Мнения: 2 567
5-6 пъти. Захранена е от 1 седмица. Grinning Нощем не суче от около 2 месеца. Очаквам да видя как ще е при зъбоникненето  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 1 341
От както започнах работа Кети суче само през нощта - три пъти (21:00, 2:00 и 5:30)
закуска задължително с кърма и следобедното ядене също

# 9
  • Мнения: 6 155
2 пъти - сутрин и вечер

# 10
  • Мнения: 4 414
на вашата възраст Ния сучеше по 8 пъти през деня...нощем спеше.

# 11
  • Мнения: 786
Когато сме в кондиция Laughing 7-8 ,но миналата седмица ни никна поредния зъб и беше направо маратон.

# 12
  • Мнения: 1 586
Между 4 и 8 пъти

# 13
  • Мнения: 7 106
Вчера ни излезе четвъртото зъбче и предните няколко дни сучеше доста често и през деня и през нощта, а ми отказваше твърда храна. Днес вече е спокойна, нощес не се буди и общо взето в тези периоди може да се събуди веднъж нощем, а през деня имаме около 3-5 кърмения.

# 14
  • Мнения: 7 837
6-8 пъти
Обедното не го броя, защото по4ти го заместихме с пюре.

Общи условия

Активация на акаунт