На море-къде???

  • 1 043
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
С мъжът ми мислим да ходим на море след 11 юли.Колебаем се накъде да поемем.Накъде на юг ще да е, но не в Несебър и Слънчев бряг, защото там си е бая скъпичко, поради чуждестранните туристи.На Радва не искаме, защото ни писна все там да ходим.Колебаем се за Поморие, Приморско и Созопол.Не знам какво мислите за Синеморец и Царево, но май отпадат като вариант, защото там е много лоша канализацията и се притеснявам да не си лепнем някакъв хепатит.Имаме изисквания за плажа - да е хубав и с големи вълни, защото мъжът ми е плувец, а аз събирам тен главно.Иначе търсим стая до 20 лева на легло за 5-6 нощувки със самостоятелен санитарен възел, ще търсим на място.Ако сте доволни от някое хотелче или семейна къща, кажете /но да не звучи като реклама/.Благодаря за мненията на всички.Приятен ден.

# 1
  • Мнения: 3 675
Нима няма хора от вас били по тези курорти.Четох в съседната тема - тази за почивка до 500 лева, наистина има хубави идеи за курорти там, но нищо няма за плажовете, а само за цените.Все пак очаквам някой да се включи.Вие хора не обичате ли да плувате сред големи вълни или само се препичате на слънце? Thinking

# 2
  • Мнения: 2 931
Големите вълни са на Приморско - плажа на ММЦ. Ние сме на Созопол - вече трета година, в един и същи хотел - тип семеен. Апартамент със спалня и хол с две легла /нормални/, телевизор /голям и не върху гардероба/, хладилник /малък/, 2 фотьойла и 2 табуретки, холна масичка,  баня, голяма тераса -  миналата година бяха 80 лв., а тази 90лв. Вечер има къде да се разходиш и къде да седнеш, въпреки , че е пълно с народ. На плаж ходим обаче с колата - към Дюни, защото сме голяма компания и ни трябва повече място.

# 3
  • Мнения: 674
Кранево - много хубавичко и евтиничко!! Peace Peace Peace
Има и вълни и капанчета апък каква сръбска скара има мале вкусотия!! smile3508 smile3508

# 4
  • Мнения: 3 675
Миналата година в Равда мъжът ми се ядосваше, че нямало вълни и морето било като езеро.Да, за Приморско сте прави, днес гледах снимки от там.Ще го видя това Кранево, благодаря на включилите се в темата. Hug

# 5
  • Мнения: 11 747
Малко на юг от Варна има едни плажове - Фичоза, Ракитника... брей, там не знам има ли момент, дето да няма вълни? На Камчия е горе долу също така. Може да се спи в бунгала, има и малки семейни хотели. Развлечения няма почти, пустош е.

# 6
  • София
  • Мнения: 861
За такива парички аз си резервирах едно хотелче във вилна зона Червенка, до Черноморец и къмпинг Градина. Надявам се, че плажа ще е хубав. Поне да няма гъчканица и дано е на близо Thinking. За вълни не знам.  Rolling Eyes Не мога да препъръчам, защото още издирвам инфо. Пуснах тема, но още никой не ми е отговорил  Sad.
Иначе хотелчето на снимките изглежда доста добре Wink, остава и на живо да е така  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 636
Имаме изисквания за плажа - да е хубав и с големи вълни, защото мъжът ми е плувец, а аз събирам тен главно.
Тогава и Поморие отпада  Mr. Green По_ло6 плаж надали Ще намерите  Whistling. Поне предната год.бе6е така,не вярвам обаче сега някой да се е zанимал с него,макар,че силно се надявам.

Общи условия

Активация на акаунт