Вагинални свещички

  • 2 058
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте! Бременна съм в 5ти месец и гинеколожката ми ми предписа вагинални свещички за лечение на вагинална инфекция.Едните, които ми предписа, Klion, нямат внос в момента, а на другите, Gynalgin, пише, че са противопоказни за бременни. Предполагам, че лекарката ми няма да ми предпише нещо, което ще ми навреди, но все пак, знае ли някой нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 1 699
Според мен няма да ти изпише нещо което 6ще ти навреди.Ами питай я все пак.Кажи и какво си прочела в листовката и тя ще ти обясни дали има риск.Чувала съм от доста момичета че по време на бременност лекуват такива инфекции но името на тези свещички не ми говорят нищо.  bouquet

# 2
  • Мнения: 162
Мисля,че щом са предписани от гинеколог можеш да ги слагаш.На повечето вагинални свещички пише ,че са противопоказани при бременни до 5 месец.Аз имах проблем по време на бременнността и ползвах свещички.Тъкмо бях влязла в петия месец.

# 3
Здравейте на всички! До сега не съм имала време да ви пиша, но сега като чета и се позамислих, че няма да е лошо да си кажа болката и аз. Ходих на гинекологичен преглед за профилактика уж, а се оказа че имам възпалени тръби и яйчници и раничка на шийката на матката, без никакви оплаквания досега. Изписаха ми гентамицин инжексии, далацин,джиналгин и низорал на една рецепта и ципрофлоксацин и още нещо, но не го разбирам на друга рецепта. Исках да ви питам дали е правилно назначено лечението.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт